2020-12-04 18:12:00

Apklan Resovia gra z Chrobrym Głogów! Będzie pierwsza wygrana pod wodzą Radosława Mroczkowskiego?

fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia
fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia
Rzeszowianie w sobotnie popołudnie zmierzą się na wyjeździe z Chrobrym Głogów. "Pasiaki" mocno liczą na zwycięstwo, które z pewnością poprawi nastroje beniaminka.
 
Radosław Mroczkowski w sobotę po raz drugi poprowadzi Apklan Resovię. W debiucie, zespół ze stolicy Podkarpacia przegrał z Koroną Kielce, wobec czego w meczu z Chrobrym Głogów, z pewnością będzie chciał odwrócić kartę. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem "Pasiaki" muszą zacząć oglądać się za siebie, bowiem powoli zaczyna ich doganiać Sandecja Nowy Sącz.
 
Sobotnie spotkanie będzie historyczne, bowiem oba zespoły nie miały okazji jeszcze się mierzyć ze sobą. Jak natomiast prezentuje się sytuacja w tabeli Fortuna 1 ligi? Aktualnie wyżej jest Chrobry Głogów, który zajmuje 13. miejsce, z dorobkiem osiemnastu punktów. Rzeszowianie zaś, zajmują przedostatnie, z dorobkiem 10 oczek mniej.
 
Ekipa ze stolicy Podkarpacia musi oglądać się za siebie, bowiem coraz bliżej jest Sandecja, która do "Pasiaków" traci już dwa oczka. Lepsze huomory przed pierwszym gwizdkiem ma zespół z Głogowa, który w minionej kolejce pokonał GKS Bełchatów. Rzeszowianie natomiast nie grali, bowiem ich mecz z Radomiakiem Radom został przełożony.
 
Obie drużyny z pewnością będą chciały wygrać. Apklan Resovia liczy na przełamanie, natomiast Chrobry liczy na udane zakończenie roku przy Rudnowskiej 17B. Początek sobotniego spotkania został zaplanowany na godzinę 15:00. Arbitrem desygnowanym na to spotkanie jest Dominik Sulikowski z Gdańska, który w trającym sezonie "gwizdał" siedem spotkań. Poniżej prezentujemy przewidywany skład beniaminka na to spotkanie.
 
Apklan Resovia: Marcel Zapytowski - Mateusz Geniec, Jakub Persak, Sebastian Zalepa, Rafał Mikulec - Cezary Demianiuk, Michał Kuczałek, Bartłomiej Wasiluk, Maksymilian Hebel, Radosław Adamski, Przemysław Brychlik

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Ehhh 2020-12-05 17:40:40 0 0

Może wiosną...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij