https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-15 15:30:00

KS Wiązownica skromnie pokonał Jutrzenkę Giebułtów

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Ekipa Jacka Piszcza po derbowej porażce, zrehabilitowała się i pokonała ekipę z Giebułtowa. Kibice śledzący transmisje zobaczyli jednego gola, który padł w pierwszej połowie.
 
KS Wiązownica mocno liczył na przełamanie po derbowej porażce z Wólczanką Wólka Pełkińska. Na wygraną liczyła także Jutrzenka Giebułtów, która w środę zremisowała u siebie z Wisłą Sandomierz. Zapowiadało się więc ciekawe starcie. Obie ekipy miały więc o co grać, a zwycięstwo z pewnością poprawiłoby humory oraz sytuacje w tabeli.
 
Lepiej w dzisiejszą potyczkę weszli podopieczni Jacka Piszczka, którzy już w 12. minucie objęli prowadzenie, a pięknego gola zdobył Arkadiusz Gil. Jak się później okazało, było to jedynie trafienie w tym meczu, choć zarówno jedni i drudzy mieli swoje okazje. Ostatecznie jednak to gospodarze wygrali i po końcowym gwizdku dopisali do swojego dorobku komplet oczek.
 
 
1-0 Arkadiusz Gil (12)
 

Wyniki meczów 20. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij