2020-11-15 11:33:00

Szymon Grabowski: Mecz w naszym wykonaniu nie należał do najlepszych

Wczoraj Apklan Resovia przegrała na wyjeździe z Widzewem Łódź. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0. Zobaczcie jak ocenił je opiekun "Pasiaków".

-Nie ma co ukrywać, tutaj mecz w naszym wykonaniu nie należał do najlepszych. Myślę, że znowu pretensje możemy mieć do siebie i mamy je, bo pierwsza połowa pokazała, że spotkanie było wyrównane. Może nie stało ono na niewiadomo jak wysokim poziomie, ale sytuacje były zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Mamy pretensję do siebie takie, że straciliśmy bramki takie a nie inne, bo w niewiarygodnej sytuacji Wojtek Daniel broni i wydaję się że mamy mecz pod remis - powiedział Szymon Graborski po meczu z Widzewem Łódź.

-Nagle wchodzimy w drugą połowę też w miarę poprawną grą i uderzeniami z dystansu. Nagle zdarzają się te kuriozalne sytuacje, które zdarzają nam się w całym sezonie. Indywidualne błędy, które rzutują i skutkują na końcowy wynik. Kończą się one bramkami, tak jak pierwsza sytuacja, gdzie to zabiło mecz i niestety jedziemy do Rzeszowa z bagażem dwóch bramek - dodał szkoleniowiec Apklan Resovii.

Pełną wypowiedz pomeczową popularnego "Graby", możecie zobaczyć poniżej.