https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-14 23:19:00

Marcin Wołowiec: Popełniamy błędy i one nas kosztują utratę goli

Marcin Wołowiec uważa, że jego zespół popełnia za dużo błędów. (fot. Stal Rzeszów)
Marcin Wołowiec uważa, że jego zespół popełnia za dużo błędów. (fot. Stal Rzeszów)
Stal Rzeszów po szalonym meczu zremisowała z Bytovią Bytów 3-3. Posłuchajcie co po spotkaniu powiedział Marcin Wołowiec, szkoleniowiec "Biało-niebieskich".
 
- Po dwóch porażkach chcieliśmy się podnieść i ten mecz udźwignęliśmy pod kątem wolicjonalnym i charakteru. Widać było, że zespół jest zmobilizowany bardzo mocno i wyszliśmy na ten mecz w bojowych nastrojach. Po za tym dobrze nam się ten mecz ułożył, strzeliliśmy na 1-0, ale później nie potrafiliśmy później utrzymać piłki na połowie przeciwnika. Zostaliśmy zmuszeni do defensywy, niestety popełniamy błędy i one nas kosztują utratę goli. O ile przy dwóch pierwszych bramkach nie mieliśmy nic do powiedzenia, ale te sytuacje się z czegoś wzięły i tam tych błędów jest zbyt dużo - powiedział Marcin Wołowiec po meczu z Bytovią Bytów.
 
- Szkoda dzisiaj, ale to dobra nauka dla Dominika Marczuka. Dzisiaj zaliczył poważny debiut i do momentu otrzymania drugiej żółtej kartki prezentował się nieźle. Jest to materiał na niezłego obrońcę - kontynuuje opiekun Stali Rzeszów.
 
- Zespół dobrze zareagował na tę stratę i udało nam się zdobyć bramkę z kontry na 3-2. Nie potrafiliśmy jednak tego utrzymać. Duże słowa podziękowania dla tego zespołu, bo wywalczyliśmy ten punkt - zakończył Marcin Wołowiec
 
cała konferencja prasowa dostępna ponizej
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tUI2bqY8mas" frameborder="0" allowfullscreen>

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

anonim 2020-11-15 07:06:30 5 3

Juniorami chcemy awansować? Szok

anonim 2020-11-15 07:06:30 5 3

Juniorami chcemy awansować? Szok

Podkarpacie 2020-11-15 07:07:57 5 2

5 Juniorów w składzie więc cóż się dziwić że słabo tu chodzi chyba nie o awans tylko o pro junior!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij