https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-11-16 10:38:50

RzTŻ Rzeszów zamknął kadrę na sezon 2021. To tani i dobry skład

RzTŻ Rzeszów zbudował silną kadrę na sezon 2021. (fot. Jakub Malec)
RzTŻ Rzeszów zbudował silną kadrę na sezon 2021. (fot. Jakub Malec)
RzTŻ Rzeszów zbudował kadrę na kolejny sezon. Działacze nie przepłacali w okresie transferowym, a mimo tego udało im się zbudować świetny skład.
 
Sezon 2021 będzie dla RzTŻ-u Rzeszów drugim w historii. Tym razem drużyna na walczyć o wejście do fazy play-off. W ekipie z ul. Hetmańskiej 69 znalazło się dziesięciu seniorów oraz trzech zawodników młodzieżówych. Klub zdecydował się nie robić "kominów płacowych". Wszyscy zawodnicy będą zarabiać za punkt na tym samym poziomie. Między innymi dlatego nie podjęto rozmów z Peterem Kildemandem oraz Pawłem Miesiącem.
 
W kadrze "Żurawii" w sezonie 2021 znaleźli się Sam Masters, Andriej Karpow, Hubert Łęgowik, Karol Baran, Dawid Stachyra, Ilja Czałow, Adam Ellis i Kenneth Hansen. Ponadto w kadrze znalazło się dwóch zawodników U24: Tim Soerensen oraz Patryk Rolnicki. Juniorami ekipy "Biało-niebieskich" będą Mateusz Majcher, Jakub Stojanowski, Konrad Mikłoś.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

halo Rzeszów 2020-11-16 22:56:43 0 0

po co wam tylu zawodników? Dawid Stachyra to polewaczką będzie jeździł?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij