2020-11-16 14:40:00

Klasa O Jarosław: LKS Skołoszów przezimuje z przewagą 5 punktów nad wiceliderem [Podsumowanie 19. kolejki]

Za nami dziewiętnasta seria gier w jarosławskiej okręgówce. Była to ostatnia kolejka rundy jesiennej, choć został jeszcze jeden mecz do rozegrania. Nie zmieni się natomiast pozycja mistrza jesieni oraz jego przewaga nad wiceliderem. Sprawdźcie co działo się w miniony weekend.

LKS Skołoszów zremisował z Biało-Czerwonymi Kaszyce i zimę spędzi na pozycji lidera, z przewagą 5 punktów nad drugą drużyną. Wynik w 64. minucie otworzył Paweł Strzelec. Kwadrans później, ekipa Łuksza Laski doprowadziła do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Paweł Czerwiński. Podział punktów nastąpił także w meczu Czuwaju Przemyśl z Płomieniem Morawsko. Lepsze humory do przerwy miały "Harcerzyki", które prowadziły 2-0 po bramkach Adriana Furtyka i Mateusza Śwista.

Kolejne gole w Przemyślu, odnotowano po zmianie stron, a dublet ustrzelił Marek Pajda. Motor Grochowce postrzelał z Roztoczem Narol. Gospodarze do przerwy prowadzili już 4-0, a po dwa gole zdobyli Łukasz Bąk oraz Grzegorz Hajduk. Kolejne trafienia odnotowano po przerwie. W 47. minucie straty zmniejszył Marcin Vogelgezang. Po chwili, piątego gola dla zielono-żółtych zdobył Bąk, który tym samym skompletował hat-tricka.

Emocji nie brakowało, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6-4. Hat-tricka dla ekipy z Narola ustrzelił Roman Jędruszczak, natomiast bramkę dla Motoru zdobył Michał Włoch. Czarni Pawłosiów ograli Fenix Leszno. Wynik samobójczym trafieniem otworzył Maciej Wilma w 58. minucie. Ponadto do siatki trafiali Mateusz Wilk oraz Waldemar Rychtyk. Sanoczanka Święte bezbramkowo zremisowała u siebie z Granicą Stubno.

1-0 Paweł Strzelec (64)
1-1 Paweł Czerwiński (81)