https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-11-16 15:51:00

Klasa O Krosno: Pewne zwycięstwa Arłamowa Ustrzyki Dolne i Cosmosu Nowotaniec [Podsumowanie 18 kolejki]

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
Za nami przedostatnia kolejka rundy jesiennej w krośnieńskiej okręgówce. Bez większych problemów z rywalmi poradziły sobie ekipy z Ustrzyk Dolnych oraz Nowotańca. Start natomiast rozbił ekipę z Krosna. Sprawdźcie co jeszcze wydarzyło się w miniony weekend.
 
Arłamów Ustrzyki Dolne utrzymał 9-punktową przewagę nad wiceliderem, dzięki wygranej na wyjeźdze z Wisłokiem Sieniawa. Wynik meczu w 7. minucie otworzył Filip Fundanicz. Tuż przed przerwą, prowadzenie lidera krośnieńskiej okręgówki podwyższył Radosław Macnar. Rezultat niedzielnej potyczki ustalił Fabian Winnicki. Cosmos Nowotaniec nie zamierzał być gorszy i także ugrał komplet oczek.
 
Prowadzenie ekipie z Nowotańca dał Arsen Hrosu. Orzeł Faliszówka po chwili wyrównał, a na listę strzelców wpisał się Artur Szala. Cosmos nie zamierzał tak tego zostawiać i w 31. minucie ponownie prowadził, a gola zdobył Hrosu. W pierwszej odsłonie padły jeszcze dwie bramki, autorstwa Sebastia Pons Ilado. Po zmianie stron odnotowano jeszcze jedno trafienie, autorstwa Martina Geci.
 
Start Rymanów nie miał listości dla Markiewicza Krosno, któremu wbił aż cztery gole. Wynik otworzył w Radosław Nikody, a tuż przed przerwą podwyższył Filip Brożyna. W drugiej odsłonie, dwie sztuki dołożył jeszcze Nikody, który tym samym skompletował hat-tricka. Nafta Jedlicze skromnie pokonała Iskrę Przysietnica po bramce Bartosza Klicha z rzutu karnego.
 
 
0-1 Filip Fundanicz (7)
0-2 Radosław Macnar (37)
0-3 Fabian Winnicki (80)
 

Wyniki meczów 18. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

kibic 2020-11-16 16:01:51 2 0

Kolejny raz mylicie Rafała Nikodego z jego młodszym bratem Radkiem.

~anonim 2020-11-18 16:52:19 0 0

Dalej piszecie tylko o tych samych drużynach a inne się nieliczą

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij