https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-16 12:14:00

Klasa O Stalowa Wola: Kolejne zmiany na szczycie. Unia Nowa Sarzyna wróciła na fotel lidera [Podsumowanie 18. kolejki]

Za nami kolejna seria gier w stalowowolskiej okręgówce. Nastąpiła kolejna zmiana na szczycie, bowiem na prowadzeniu znów jest ekipa z Nowej Sarzyny. Tej kroku dotrzymują Sokół Kamień, a ich plecy póki co ogląda Pogoń Leżajsk. Sprawdźcie co jeszcze działo się w miniony weekend.
 
Unia Nowa Sarzyna bez większych problemów pokonała ekipę Jezioraka Chwałowice i wróciła na pozycję lidera. Skutecznością popisał się Artur Łuczak, który pięciokrotnie trafiał do siatki rywala. Porażki doznała natomiast Stal Gorzyce, która na wyjeździe musiała uznać wyższość LKS-u Brzyska Wola. Wynik spotkania otworzył Miłosz Winiarski, a ustalił na dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, Stanisław Kruk.
 
Sokół Kamień pokonał na wyjeździe Słowianina Grębów i został nowym wiceliderem stalowowolskiej okręgówki. Podopieczni Marka Kusiaka po ponad dwudziestu minutach gry prowadzili już 0-2, a dublet ustrzelił Mariusz Socha. Po chwili goście zdobyli kontaktowego gola, a na listę strzelców wpisał się Albert Dziura z rzutu karnego. Kolejne trafienia odnotowano po przerwie, a ich autorami byli Karol Dziopak oraz Adam Kozak.
 
Tempa nie zwalnia Pogoń Leżajsk, która ograła na wyjeździe Czarnych Lipa. Gole w tym meczu, padły w ostatnich dwudziestu minutach regulaminowego czasu gry. Wynik otworzył Rafał Drożdżal, a ustalił go po chwili Piotr Misiąg. W gościach zwyciężyło także ŁKS Łowisko, które pokonało Stal Nowa Dęba. Jedyna bramka w tym meczu padła w 72. minucie, a jej autorem był Sławomir Gumieniak.
 
 
1-0 Artur Łuczak (4)
2-0 Artur Łuczak (12)
3-0 Artur Łuczak (37)
4-0 Artur Łuczak (40)
5-0 Artur Łuczak (58)
 

Wyniki meczów 18. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

SOKOL 2020-11-17 12:33:18 1 0

Liderem jest sokol Kamień

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij