https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-03 16:28:20

WIDEO: Izolator Boguchwała - Stal II Stalowa Wola 4-2 [SKRÓT MECZU]

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Zobaczcie skrót z sobotniego meczu Izolatora Boguchwała z rezerwami Stali Stalowa Wola. Biało-zieloni pokonali ekipę Stalówki, która napsuła jednak trochę krwi gospodarzom.
 
Izolator Boguchwała na prowadzenie wyszedł w 20. minucie, a piłkę w siatce umieścił Owen Edosomwan. Podopieczni Bartosza Zołotara nie zamierzali się zatrzymywać i czym prędzej ruszyli do ataku, w poszukiwaniu gola na 2-0. Rezerwy Stali Stalowa Wola miały swoje okazje i tuż przed przerwą Maciej Wojtak, który wykorzystał błąd defensywy Izolacji, doprowadził do wyrównania.
 
Gospodarze tuż po przerwie odzyskali prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Aleksander Gajdek. Piłkarze z Boguchwały dostali wiatru w żagle i w drugiej odsłonie zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw do siatki trafił Marcin Dudek, a kwadrans później na 4-1 strzelił Konrad Kowal. Stalówka zdołała odpowiedzieć jedną bramką, której autorem był Kacper Piotrowski.
 
 
1-0 Owen Edosomwan (20)
1-1 Maciej Wojtak (44)
2-1 Aleksander Gajdek (49)
3-1 Marcin Dudek (68)
4-1 Konrad Kowal (83)
4-2 Kacper Piotrowski (84) 
 

Wyniki meczów 19. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij