https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-03 14:17:17

Oświadczenie Czarnych Jasło w sprawie zajść podczas meczu z Orłem Przeworsk

Zarząd Czarnych Jasło wydał oświadczenie w sprawie artykułu dotyczących zajść z udziałem kibiców i piłkarzy Orła Przeworsk do którego dojść miało podczas ostatniego meczu ligowego.
 
 
Na naszą skrzynkę mailową dotarła wiadomość od członka zarządu Czarnych Jasło. Poniżej publikujemy w niezmienionej treści.
 
- W związku z opisanym zdarzeniem podczas meczu JKS Czarni 1910 Jasło - MKS Orzeł Przeworsk informujemy, że opisane na łamach Waszego Portalu zdarzenie mija się z prawdą i jest mocno krzywdzące w stosunku do naszego klubu - czytamy w wiadomości którą przysłał do nas jeden z członków zarządu klubu.
 
Treść oświadczenia:
 
"W 40 minucie spotkania na zamknięty stadion weszła grupa ok 20 osób, skierowała się w kierunku trybun. Służby natychmiast podjęły działania związane z wyprowadzeniem osób postronnych. Zajście to zbiegło się z zakończeniem pierwszej połowy meczu, zawodnicy schodzili do szatni, jeden z zawodników drużyny Orła Przeworsk schodził jako ostatni za trójką sędziowską. Na wysokości tunelu został zaczepiony ręką przez ogrodzenie. Nie było to uderzenie. Fakt sam zgłosił sędziemu.
 
Tunel i zejście z murawy jest oddzielone ogrodzeniem od części dostępnej dla widzów więc nie ma możliwości na bezpośredni kontakt pomiędzy zawodnikami a osobami przebywającymi w części dostępnej dla widzów. Całe to zdarzenie odbyło się w asyście służb bo w tym czasie osoby, które weszły na stadion były wyprowadzane. Nie prawdą jest, to że osoby były w kominiarkach i że dostali się w strefę ławki rezerwowej gości. Służby porządkowe w kilka minut wyprowadziły z obiektu osoby postronne i druga połowa spotkania odbyła się bez żadnych incydentów.
 
Ze sportowymi pozdrowieniami JKS 1910 Czarni Jasło" 
 
Udało nam się także dotrzeć do protokołu meczowego w którym wspomniano jednak o uderzeniu ręką w głowę. Dość wyraźnie opisuje to poniższy fragment:
 
"W 33. minucie zawodów na obiekt sportowy przez ogrodzenie wskoczyła grupa kibiców ok. 20 osób i przebywała na obiekcie do końca pierwszej połowy, aż do momemu zejść z pola gry sędziów oraz zawodników obu drużyn. Podczas schodzenia do szatni po zakończeniu pierwszej połowy, w tunelu, przez jednego z kibiców został uderzony ręką w głowę zawodnik gości nr 17 - Karol Wilk".
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 7

Rozwiąż działanie =

kibic 2020-11-03 14:53:32 16 6

podobno mecze czwartoligowe są nagrywane w całości ,więc w czym problem przeglądnąć nagranie i okaże się kto kłamie

kibic 2020-11-03 14:53:32 16 6

podobno mecze czwartoligowe są nagrywane w całości ,więc w czym problem przeglądnąć nagranie i okaże się kto kłamie

~anonim 2020-11-03 15:19:41 13 15

W tym Jaśle to od dawna hamowa i dzicz w śród kibiców i piłkarzy może maly rewanż

Jarek 2020-11-03 16:11:47 10 12

W Jaśle często bywa chamskie zachowanie kibiców. Pamiętam mecze w okręgówce jak w Jaśle nie bylo służb porzadkowych.

xyz 2020-11-04 07:35:26 7 5

sędzia napisał jak było

obserwator 2020-11-04 09:14:08 9 5

Napisali w oświadczeniu, że zawodnik został zaczepiony ręką.
Poniżej już dopisali, że tunel i zejście jest oddzielone ogrodzeniem i nie ma szans na bezpośredni kontakt.
Sami sie pogubili...

Zawodnik 2020-11-04 22:00:40 0 3

Jaki tunel? O czym oni mowia? Przejscie pod schodami nazywaja tunelem???
d*******c tym chamom zjasła bez pardonu. Wyj*****c z ligi najlepiej do A klasy. Wszyscy na tym zyskaja...
j******e przedmiescie Krosna...

wzx 2020-11-05 06:14:32 1 0

I ważne jest to co w protokole. OZPN powinien bezzwłocznie zareagować nakładając kary regulaminowe na gospodarzy i zamknięciem obiektu. Takie zachowanie trzeba bezwzględnie tępić i mam nadzieję że władze postąpią tak jak w sprawie z zeszłego sezonu niedokończonego meczu Karpat z JKS-em czyli walkower dla gości.
Jednej rzeczy nie rozumiem z zachowania sędziów - jeśli osoby postronne znajdowały się w czasie trwania pierwszej połowy w sąsiedztwie boiska, i tu nawet nie muszą wkaczac na boisko, wystarczy że przeskoczą ogrodzenie oddzielające trybuny od boiska mecz natychmiast powinien być przerwany. Jeśli miała miejsce taka sytuacja to brak reakcji sędziów jest karygodny. Niestety nadal na mecze przychodzą ludzie których nie interesuje piłka tylko zadyma.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij