https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-02 17:04:00

Dominik Ebebenge opuszcza Raków Częstochowa. Teraz czas na Motor Lublin?

Czy Dominik Ebebenge dołączy do Motoru Lublin? (fot. materiały prasowe)
Czy Dominik Ebebenge dołączy do Motoru Lublin? (fot. materiały prasowe)
Dominik Ebebenge z końcem października przestał pełnić funkcję doradcy zarządu ds. sportowych w Rakowie Częstochowa - w kuluarach mówi się, że teraz dołączy do Motoru Lublin, gdzie jest jego dobry znajomy, Bogusław Leśnodoroski.
 
Dobiegła końca przygoda Dominika Ebebenge w Rakowie Częstochowa. Były już doradca zarządu ds. sportowych spełniał swoję funkcję od 2019 roku i trzeba przyznać, że zrobił w klubie kawał dobrej roboty. Drużyna świetnie poradziła sobie w pierwszym sezonie po awansie z Fortuna 1 Ligi, a w obecnych rozgrywkach jest liderem PKO Ekstraklasy.
 
W Rakowie widać bardzo przemyślaną politykę transferową i mądre zarządzanie pieniędzmi. Ebebenge, który dołożył do tego swoją cegiełkę, wcześniej pełnił podobną funkcję w Legii Warszawa, kiedy ta m.in. remisowała w Lidze Mistrzów z Realem Madryt. Sprowadził on do drużyny takich piłkarzy jak: Vadis Odjidja-Ofoe, Nemanja Nikolić czy Daniel Ljuboja.
 
Teraz być może dołączy do kolejnego wielkiego projektu, jakim jest Motor Lublin. Klub został przejęty przez multimilionera Zbigniewa Jakubasa, a do spółki dołączył też Bogusław Leśnodorski, który pracował z Dominikiem w Legii. Z pewnością taka postać jak 30-latek pomogłaby lubelskiemu klubowi w dalszym rozwoju.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

POP 2020-11-03 07:17:13 5 4

A nie chcą fachowca z prawdziwego zdarzenia niejakiego Wlaźlika?

POP 2020-11-03 07:17:13 5 4

A nie chcą fachowca z prawdziwego zdarzenia niejakiego Wlaźlika?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij