https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-26 13:21:36

Klasa O Dębica: Victoria Czermin pokonała Kamieniarza Golemki, Czarni Trześń postrzelali w Podborzu [Podsumowanie 14. kolejki]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Za nami czternasta seria gier w dębickiej okręgówce. Lider z Czermina ograł Kamieniarza Golemki. Zespół z Trześni zagrał na piątkę w Podborzu. Co jeszcze się wydarzyło? O tym przeczytacie w podsumowaniu 14. kolejki klasy O Dębica.
 
Vicotria Czermin bez większych problemów pokonał Kamieniarza Golemki. Wynik sobotniej potyczki, samobójczym trafieniem otworzył Karol Kieraś. Tuż przed przerwą na 2-0 trafił Kamil Kłos. Po zmianie stron padły jeszcze dwa gole i oba padły łupem Kacpra Bugaja. Remisem zakończyło się starcie Płomienia Zagorzyce z Olchovią Olchowa. Goście na prowadzenie wyszli w 25. minucie za sprawą Przemysława Chorzępy, a chwilę później wyrównał Paweł Chudyba.
 
Drudzy w tabeli Czarni Trześń, pokonali na wyjeździe Atut Podborze. Prowadzenie w tym meczu jako pierwsi objęli gospodarze, a jedenstkę pewnie egzekwował Patryk Bielik. Czarni odpowiedzieli pięcioma bramkami. Dwie padły jeszcze przed przerwą, a do siatki trafiali Marek Wójciak i Mateusz Dopart z rzutu karnego. Po zmianie stron, na listę strzelców wpisali się Dawid Maziarz, Konrad Juszyński oraz Kamil Szymański.
 
Smoczanka Mielec pokonała u siebie Radomyślankę Radomyśl Wielki. Wynik otworzył Piotr Małek w 26. minucie. Gospodarze po zmianie stron podwyższyli na 2-0, a autorem tego trafienia był Jan Niedbała. Goście w końcówce odpowiedzieli kontaktową bramką, której autorem był Paweł Guzik, który ustalił wynik sobotniej potyczki.
 
 
1-0 Karol Kieraś (13-samobójcza)
2-0 Kamil Kłos (43)
3-0 Kacper Bugaj (47)
4-0 Kacper Bugaj (88)
 

Wyniki meczów 14. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij