https://www.dikyspray.pl/


2020-10-26 12:32:09

Mecz Stali Mielec z Gwardią Opole przełożony. Przypadki w podkarpackiej ekipie

fot. SPR Stal Mielec
fot. SPR Stal Mielec
Kolejny mecz z udziałem podkarpackiej drużyny nie dojdzie do skutku. Jak poinformowała oficjalna strona Superligi Sp. z o.o., mielczanie w najbliższych dniach takżę nie zagrają.
 
Zaplanowany na najbliższą środę, domowy mecz Stali Mielec z Gwardią Opole nie dojdzie skutku. Jak czytamy na oficjalnej stronie Superligi Sp. z o.o., mecz został przełożony na inny termin. Powód? Przypadki w podkarpackiej ekipie. Nową datę zawodów poznamy z pewnością niebawem.
 
Jak czytamy w wydanym komunikacie, Superliga Sp. z o.o. informuje, że klub pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratów Sanitarnych. Ponadto mielczanie stosują się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi.
 

Niestety jesteśmy zmuszeni przełożyć mecz z Gwardią Opole Na tą chwilę zespół pozostaje w kwarantannie i trenuje w domu Trzymajcie się w zdrowiu #wrócimymocniejsi

Opublikowany przez SPR Stal Mielec Poniedziałek, 26 października 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij