https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-27 12:09:20

Grzegorz Opaliński: Straciliśmy pierwszą bramkę i wydawało mi się że presja z nas już schodziła

Siarka Tarnobrzeg przegrała derby ze Stalą Stalowa Wola i w kiepskim stylu zaprezentowała się swojej publiczności. Zobaczcie, co po porażce 1:4 miał do powiedzienia na konferencji prasowej trener gospodarzy Grzegorz Opaliński.
 
-Przegraliśmy bardzo ważny mecz, mam tego świadomość czym są derby dla kibiców. Na pewno dziękuje im za to że nas wspierali przez całe spotkanie. Jest mi wstyd, że w takich rozmiarach doznaliśmy porażki - mówił Grzegorz Opaliński, trener Siarki Tarnobrzeg po derbach ze Stalą Stalowa Wola.
 
-Straciliśmy pierwszą bramkę i wydawało mi się że presja z nas już schodziła. Początek należał do przeciwnika a później były sytuacje które nie mogą mieć miejsca czyli rzuty karne. Ciężko z pewnością się pozbierać po takich ciosach. W dalszym ciągu będziemy robili wszystko, żeby było lepiej. Dzisiaj przegraliśmy - powiedział szkoleniowiec zielono-czarno-żółtych.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej jest dostępny poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

King 2020-09-27 19:31:55 3 2

Burak jakich mało,pamiętam jeszcze z czasów juniorskich

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij