http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-09-27 15:05:38

Texom Sokół Sieniawa bezbramkowo zremisował ze Stalą Kraśnik

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Ekipa z Sieniawy kontynuuje serię meczów bez porażki. W środę ekipa Ryszarda Kuźmy rozbiła Jutrzenkę, natomiast wczoraj bezbramkowo zremisowała w Kraśniku.
 
Texom Sokół Sieniawa w środę zdrowo sobie postrzelał i na mecz do Kraśnika jechał w bardzo dobrych humorach. Podopieczni Ryszarda Kuźmy wczoraj chcieli przynajmniej zbliżyć się do wyniku z środy. Na ich drodze stanęła Stal Kraśnik z nowym trenerem na ławce. Bohdana Blawackiego na tym stanowisku zastąpił Marcin Wróbel.
 
Gospodarze od pierwszych minut postawili bardzo trudne warunki ekipię z Sieniawy. Sokół próbował konstruować akcję bramkowe, jednak dobrze w obronie prezentowała się Stal. Konkretów nie było i do przerwy na tablicy wyników widniało 0-0. Kibice liczyli że w drugiej odsłonie obraz gry ulegnie zmianie.
 
Biało-niebieskim marzył się komplet punktów i po zmianie stron to oni byli stroną przeważającą. Zespół z Kraśnika skutecznie jednak odpierał ataki Sokoła, nie dając mu zbyt dużego pola manewru. Podopieczni Ryszarda Kuźmy dwoili się i troili, jednak na nic to się zdało i ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
 
Stal Kraśnik: Borusiński - Pacocha, Dyszy, Gajewski, Michalak, Popiołek, Bartoś, Romera, Cygan, Wolski, Zawierucha
 
Texom Sokół Sieniawa: Zając – Grasza, Kapuściński, Drelich, Lis – Purcha (80. Burka), Majda, Jędryas – Kitliński (86. Pikiel), Hass, King (70. Mazurek)
 
Sędziował: Piotr Kawiński (Lublin)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

abraxas 2020-09-27 17:53:11 2 0

Było wi-fi w Kraśniku ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij