2020-09-19 16:38:40

Debiut Adama Domaradzkiego na remis. Czarni 1910 Jasło podzielili się punktami z Piastem Tuczempy

Beniaminek po ostatniej porażce chciał z dobrej strony pokazać się na tle lidera. Jaślan poprowadził dziś nowy trener i pod jego wodzą drużyna ugrała oczko z wyżej notowanym rywalem.

Czarni 1910 Jasło na początku tygodnia dokonali zmiany trenera. Ryszarda Skubę zastąpił Adam Domaradzki, doskonale znane nazwisko na podkarpackim podwórku. Nowy szkoleniowiec chciał zacząć od zdobyczy punktowej, ale zadanie nie należało do najłatwiejszych. Na drodze beniaminka stanął Piast Tuczempy, lider 4 ligi podkarpackiej.

Oba zespoły miały swoje okazje strzeleckie, ale żadna z nich nie znalazła drogi do siatki w pierwszych trzech kwadransach. Więcej działo się po zmianie stron. Zaczęło się od czerwonej kartki dla Dominika Sasa, który ujrzał w 60. minucie. Po chwili stan personalny się wyrównał, a z boiska za drugie żółtko wyleciał Maciej Sowa.

Zarówno Piast jak i Czarni szukali otwierającego trafienia. To w końcu padło, a wynik spotkania w 70. minucie otworzył Paweł Setlak, dając ogromną radość swoim kolegom. Miejscowi tym samym zbliżyli się do trzech oczek. Pomarańczowo-czarni natomiast chcieli jak najszybciej wznowić.

Piastunki nie zamierzały tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyły do ataku. Podopieczni Marka Strawy szukali gola na 1-1 i znaleźli go w 75. minucie, a do siatki trafił Łukasz Tyrawski. Zarówno jedni jak i drudzy w ostatnim kwadransie próbowali przechylić szalę na swoją korzyść, ale ostatecznie więcej goli już nie padło.

1-0 Paweł Setlak (70)
1-1 Łukasz Tyrawski (75)