2020-09-19 11:09:26

Krośnianie z mistrzostwem Polski firm i instytucji

Foto - WIPMEB
Foto - WIPMEB
Krośnieńska firma WIPMEB w rozgrywanych w dniach 12-13 września w Wiśle mistrzostwach Polski firm i instytucji w piłce nożnej sześcioosobowej sięgnęła po końcowy triumf, tym samym w debiutanckim występie w tych prestiżowych rozgrywkach zgarnęła pełną pulę. 
 
Mimo lekkich potknięć w fazie grupowej, w dalszej części turnieju, reprezentanci krośnieńskiej firmy okazali się bezbłędni, pieczętując czempionat finałowym zwycięstwem 1-0 z "Hutą Bankowa Boryszewo Group".
 
Dodatkowo nagrodę za najlepszego zawodnika turnieju zgarnął reprezentant WIPMEB Krystian Frączek który na co dzień stanowi podporę Przełęczy Dukla występującej w krośnieńskiej klasie okręgowej.
 
Ekipa zwycięzców wystąpiła w składzie: Damian Bogacz (Burza Rogi), Sylwester Sikorski (Karpaty Krosno), Kamil Walaszczyk (MKS Arłamów Ustrzyki Dolne), Bartosz Sereda (Przełęcz Dukla), Dawid Zych (Kotwica Korczyna), Krystian Frączek (Przełęcz Dukla), Daniel Dubis  (Bez przynależności klubowej), Tomasz Ochwat (Bez przynależności klubowej)
 
Wyniki WIPMEB Krosno:
 
Grupa:
WIPMEB KROSNO – Huta Bankowa Boryszew Group 1-1 (Frączek)
WIPMEB KROSNO - ENSO Ostrołęka 3-1 (Frączek, Sikorski, Walaszczyk)
WIPMEB KROSNO – ID LOGISTICS Piotrków Trybunalski 2-0 (Frączek x2)
WIPMEB KROSNO - 9 Brygada Kawalerii Pancernej Braniewo 0-2
 
Ćwierćfinał: WIPMEB KROSNO – ASTEK Polska 4-0 (Frączek x2, Sikorski, Ochwat)
 
Półfinał: WIPMEB KROSNO - Stora ENSO NAREW (Ostrołęka 1-0 (Sikorski)
 
Finał: WIPMEB KROSNO – Huta Bankowa Boryszew Group 1-0 (Frączek)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij