https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-18 09:10:17

Adam Domaradzki nowym trenerem Czarnych 1910 Jasło

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
Beniaminek z Jasła ogłosił nazwisko nowego szkoleniowca czwartoligowego zespołu. Na tym stanowisku zastąpił Ryszarda Skubę. Jego debiut przypadnie na mecz z liderem.
 
Adam Domaradzki został nowym trenerem Czarnych 1910 Jasło. Na tym stanowisku zastąpił Ryszarda Skubę, który w przeszłości był zawodnikiem jaślan, a ponadto z ekipą ze Śniadeckich 15 świętował dwa awanse do 4 ligi jako trener. Nowy szkoleniowiec Czarnych to były zawodnik oraz opiekun Stali Rzeszów.
 
Beniaminek na początku tygodnia ogłosił że Skuba nie będzie dłużej prowadził jaślan. Klub wczoraj poinformował że jego miejsce zajmie Domaradzki, pracujący ostatnio w Kotwicy Korczyna, która aktualnie zajmuje 8. miejsce w krośnieńskiej okręgówce. W kwietniu bieżącego roku, nowy trener Czarnych udzielił nam wywiadu, który możecie przeczytać TUTAJ.
 
Adam Domaradzki to bardzo dobrze znane nazwisko na podkarpackim podwórku. Jako zawodnik oraz trener pracował w Stali Rzeszów, a ponadto prowadził także m.in. Lechię Sędziszów Małopolski, Sawę Sonina, Głogovię Głogów Małopolski, Stal Łańcut czy Izolator Boguchwała. Nowy szkoleniowiec jaślan zadebiutuje już jutro, podczas meczu z liderem rozgrywek, Piastem Tuczempy
 

Adam Domaradzki nowym trenerem Czarnych Nowym trenerem drużyny seniorów został Adam Domaradzki. Były trener Stali...

Opublikowany przez JKS Czarni 1910 Jasło Czwartek, 17 września 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij