https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-18 12:25:00

Dariusz Skrzypczak, PGE FKS Stal Mielec: Przed nami ciężki mecz. Wciąż szukamy środkowego obrońcy i napastnika

Dariusz Skrzypczak i Ola Sępek na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Skrzypczak i Ola Sępek na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk. (fot. Stal Mielec)
W sobotę 19 września PGE FKS Stal Mielec zagra mecz z Lechią Gdańsk w ramach 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Zobaczcie co przed tym starciem powiedział Dariusz Skrzypczak, opiekun mielczan.
 
- Lechia Gdańsk to moim zdaniem bardzo doświadczony przeciwnik. Dwa lata temu zdobyli Puchar Polski, a w zeszłym sezonie grali w finale. Przed nami bardzo ciężkie spotkanie - powiedział Dariusz Skrzypczak.
 
- Do Gdańska polecimy samolotem i tak samo wrócimy z tego meczu. To jest jedyne wyjście, aby móc się optymalnie przygotować do tego meczu - odpowiada szkoleniowiec mieleckiej stali pytany o logistykę meczu w Gdańsku.
 
Jako klub Stal Mielec chcemy zachować wszelkie środki bezpieczeństwa i dziennikarze nie mogą póki co wchodzić na konferencje - mówi Skrzypczak zapytany czy dziennikarze będą mogli wzorem Cracovii uczestniczyć w konferencjach prosowych.
 
Co będzie stanowić największe zagrożenie ze strony Lechii Gdańsk? Który z bramkarzy rozpocznie mecz w wyjściowym składzie? - Okres rehabilitacji Rafała Strączka przebiegł bardzo dobrze, jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego to zagra on w tym meczu. Natomiast jeśli chodzi o Lechię to jest kilka rzeczy na które musimy zwócić uwagę. Są to stałe fragmenty w ofensywie. Do tego mają w swoich szeregach zawodników posiadających jakość w stałych fragentach gry, czyli rzutach wolnych i rożnych. Na tych graczy musimy szczególnie zwrócić uwagę - mówi opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 
Czy będą jeszcze jakieś wzmocnienia? - Wciąż chcemy pozyskać zawodników na pozycje 4 lub 5, czyli są to środkowi obrońcy na pół lewej lub pół prawej stronie. Chcę by do naszego zespołu doszedł gracz na pozycję numer 9, ale żeby miał odpowiednie cechy. Szukamy ich, ale nie jest łatwo znaleźć. Mam nadzieję, że nam się to uda. Cieszę się, że okienko transferowe zostało przedłużone o tydzień i liczę, że do tego czasu znajdziemy graczy na te pozycje - zakończył Dariusz Skrzypczak.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Podkarpacki 2020-09-18 22:38:54 1 0

Na bogato-samolotem do Gdańska i z Gdańska ;) Ale logistycznie to najlepszy wybór;)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij