https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-19 08:27:46

4 liga podkarpacka: Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Korona Rzeszów
fot. Korona Rzeszów
Transmisja na żywo z meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Igloopolem Dębica a Wisłokiem Wiśniowa jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 11 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Igloopolem Dębica a Wisłokiem Wiśniowa, w ramach 13. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale youtube Morsów za darmo.
 
Ekipa Grzegorza Lorka w minionej kolejce musiała uznać wyższość Watkem Korony Rzeszów, która wygrała 1-0. Dębiczanie pokazali się jednak z dobrej strony i dziś będą chcieli sięgnąć po trzy oczka. Na ich drodze stanie zespół z Wiśniowej, który tydzień temu pokonał Izolator Boguchwała i dziś będzie chciał pójść za ciosem. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie.
 
Obie ekipy mają tyle samo punktów po jedenastu rozegranych meczach. Emocji z pewnością brakować nie będzie, bowiem Morsy będą chciały się odkuć i w końcu też wygrać u siebie. Dwa ostatnie domowe mecze Igloopolu zakończyły się remisami, wobec czego teraz celuje on w komplet oczek. Wisłok natomiast zwyciężył w trzech ostatnich meczach i z pewnością będzię chciał podtrzymać passę.
 
Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 10:45. Aby ją obejrzeć, wystarczy kliknąć na zdjęcie i automatycznie przeniesie Was do meczu.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij