2020-09-13 21:09:03

Spora niespodzianka w Pruchniku. Karpaty Krosno tylko zremisowały ze Startem

Do sporej niespodzianki doszło dzisiaj w Pruchniku, gdzie miejscowy Start zremisował z faworyzowanymi Karpatami Krosno. Mimo bramki w 88. minucie Marka Fundakowskiego, krośnianie nie byli w stanie utrzymać korzystnego wyniku i w samej końcówce do remisu doprowadził Miłosz Czura.

Oczywiste przed tym meczem było, że w roli faworyta stawiane będą Karpaty Krosno, które idą przez ten sezon jak burza. Pierwsza połowa jednak nie przyniosła bramek i już to było sporą niespodzianką, bo defensywa MKS-u Start Pruchnik do najmocniejszych nie należy.

Wynik w drugiej połowie otworzył Marek Fundakowski i wydawało się, że goście dowiozą zwycięstwo do końca. Tak się jednak nie stało i walka do końca gospodarzy przyniosła efekty w postaci wyrównania. Bramkę dającą jedno "oczko" zdobył Miłosz Czura i tym samym uszczęśliwił swoich kolegów z drużyny.

0-1 Marek Fundakowski 88'
1-1 Miłosz Czura 90+4'