2020-09-14 15:11:28

Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie pokonała Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

Ekipa z Targowisk nie ma za soba najlepszej serii. Partyzant w sobotnie popołudnie odniósł piątą porażkę z rzędu, a lepszym tym razem okazała się drużyna Sokoła.

Partyzantowi MAL-BUD1 Targowiska marzyło się w sobotę przełamanie i zakończenie serii porażek. Zadanie nie należało jednak do najłatwiejszych, bowiem na ich drodze stanął Sokół Kolbuszowa Dolna. Ekipa Waldemara Mazurka po dwóch remisach chciała w końcu zapunktować za trzy.

Obie ekipy od pierwszych minut starały się stwarzać okazje bramkowe, ale konkretów nie było po żadnej ze stron. Zarówno jednym i drugim marzyła się wygrana, ale tej nie dało się rozdysponować na dwie drużyny. Z czasem to jednak Sokół zdobył przewagę i tuż przed przerwą udokumentował ją golem autorstwa Kamila Aaba.

Gol dodał skrzydeł przyjezdnym, którzy po przerwie chcieli podwyższyć prowadzenie. To im się udało, bowiem w 58. minucie było już 0-2, a do siatki ponownie trafił były gracz m.in. Piasta Tuczempy. Po chwili ekipa z Kolbuszowej Dolnej po raz trzeci cieszyła się z gola, a na listę strzelców wpisał się Marcin Prokop, który tym samym ustalił wynik meczu.

0-1 Kamil Aab (40)
0-2 Kamil Aab (58)
0-3 Mateusz Prokop (63)

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Niemiec – Haznar, Chmielowski, Suszko, Śliwiński (74. Pelczar) – Kavatsiuk (67. Morris), Moskalets (60. Coleman), Borowczyk (88. Kamola), Szubrycht, Szczurek (60. Musiał) – Nikitchuk

Sokół Kolbuszowa Dolna: Gnatek – Karkut, Skowron, Aab (75. Płudowski), Kołacz – K. Dziedzic, Miazga (76. Mokrzycki). Ilnytskyi, Gorzelany, Darłak (46. B. Dziedzic) – Prokop (70. Adranowicz)

Żółta kartka: Morris