2020-09-13 20:09:58

Kapitalny mecz w Sanoku! STS pokonał Comarch Cracovię!

STS Ciarko Sanok pokonał po rzutach karnych Comarch Cracovię i zaliczył pierwsze zwycięstwo po powrocie na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Sanoczanie przegrywali do 42 minuty 0:2, ale pokazali siłę i odwrócili losy spotkania.

Hokeiści Ciarko STS Sanok pokonali Comarch Cracovię w rzutach karnych i dopisał pierwsze punkty na swoje konto po powrocie na najwyższy szczebel rozgrywkowy w naszym kraju. Bohaterem spotkania został Eetu Elo, który zdobył decydującą bramkę.

Sanoczanie przegrywali z piątą drużyną poprzedniego sezonu do 42 minuty, ale niesieni fantastycznym dopingiem sanockich kibiców, zdołali odwrócić losy spotkania i wygrać całą rywalizację. Na głównego bohatera STS-u wyrasta Eetu Elo, który kolejny raz pokazał się ze świetnej strony. Tym razem zdobył bramkę decydującą o zwycięstwie Ciarko.

Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:2 po rzutach karnych (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0) k. 2:1

0:1 Taavi Tiala - Erik Němec, Jakub Šaur (02:47)
0:2 Jiří Gula - Taavi Tiala, Jakub Šaur (33:26, 5/4)
1:2 Eetu Elo (41:31, rzut karny)
2:2 Marcin Biały - Konrad Filipek, Maciej Witan (44:39, 5/4)
3:2 Eetu Elo (65:00, decydujący rzut karny)