https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-15 15:05:15

Klasa O Rzeszów: Lider pokonany w Niechobrzu. Zgrany duet w Błażowiance!

fot.Maciej Zabawski
fot.Maciej Zabawski
Jedność Niechobrz traci punkt do lidera z Łańcuta. Włókniarz Rakszawa zaczyna wracać na właściwe tory. Błażowianka Błażowa po 9 kolejkach bez porażki.

Jedność Niechobrz podejmował u siebie Stal Łańcut, bez wątpienia ten mecz był jednym z lepszych do obejrzenia w ten weekend w okręgówce rzeszowskiej.
Spotkanie było dość wyrównane, obie drużyny stwarzały sobie okazje do zdobycia bramki ale jednak to Niechobrz wykorzystał swoje „5 minut” . W 35 minucie Jedność Niechobrz wywalczył rzut rożny, do piłki podszedł Łukasz Kalandyk, który mocnym i technicznym uderzeniem z „rogala” wpakował piłkę w okienko na długim słupku.
 
Stal II Rzeszów po nie najlepszym początku po raz drugi zdobyła komplet punktów, tym razem ich przeciwnikiem byli Czarni Czudec. Pierwsza połowa była dość spokojna i zakończyła się spokojnym 3:2 ale tego co stało się w drugiej połowie nikt się nie spodziewał. Stal wyszła dobrze zmotywowana i zaaplikowała rywalowi aż 8 goli!
 
Wicelider Strumyk Malawa w ostatni weekend wybrał się do Zaczernia. Mecz był dość zacięty, kibice czekali z niecierpliwością na gole ale pierwszy a zarazem ostatni został zdobyty w 90+ przez Sławomira Śliwe z „główki” i dzięki temu KS Zaczernie zainkasowało 3 punkty.
 
W meczu Błażowianka Błażowa z Start Brzózka Stadnicka beniaminek zapłacił frycowe i przegrał z kretesem 5:0. Dobrym duetem mogła popisać się drużyna gospodarzy, która za sprawą braci Macieja i Pawła Kruła zwyciężyła z Brzózką Stadnicką.
 
 

Wyniki meczów 10. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij