2020-09-15 15:05:15

Klasa O Rzeszów: Lider pokonany w Niechobrzu. Zgrany duet w Błażowiance!

Jedność Niechobrz traci punkt do lidera z Łańcuta. Włókniarz Rakszawa zaczyna wracać na właściwe tory. Błażowianka Błażowa po 9 kolejkach bez porażki.

Jedność Niechobrz podejmował u siebie Stal Łańcut, bez wątpienia ten mecz był jednym z lepszych do obejrzenia w ten weekend w okręgówce rzeszowskiej.
Spotkanie było dość wyrównane, obie drużyny stwarzały sobie okazje do zdobycia bramki ale jednak to Niechobrz wykorzystał swoje „5 minut” . W 35 minucie Jedność Niechobrz wywalczył rzut rożny, do piłki podszedł Łukasz Kalandyk, który mocnym i technicznym uderzeniem z „rogala” wpakował piłkę w okienko na długim słupku.

Stal II Rzeszów po nie najlepszym początku po raz drugi zdobyła komplet punktów, tym razem ich przeciwnikiem byli Czarni Czudec. Pierwsza połowa była dość spokojna i zakończyła się spokojnym 3:2 ale tego co stało się w drugiej połowie nikt się nie spodziewał. Stal wyszła dobrze zmotywowana i zaaplikowała rywalowi aż 8 goli!

Wicelider Strumyk Malawa w ostatni weekend wybrał się do Zaczernia. Mecz był dość zacięty, kibice czekali z niecierpliwością na gole ale pierwszy a zarazem ostatni został zdobyty w 90+ przez Sławomira Śliwe z „główki” i dzięki temu KS Zaczernie zainkasowało 3 punkty.

W meczu Błażowianka Błażowa z Start Brzózka Stadnicka beniaminek zapłacił frycowe i przegrał z kretesem 5:0. Dobrym duetem mogła popisać się drużyna gospodarzy, która za sprawą braci Macieja i Pawła Kruła zwyciężyła z Brzózką Stadnicką.