https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-10 13:01:48

Tadeusz Krawiec został nowym trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

fot. UM Ostrowiec Świętokrzyski
fot. UM Ostrowiec Świętokrzyski
Klub z województwa świętokrzyskiego ogłosził dziś nazwisko nowego szkoleniowca. Pomarańczowo-czarnych poprowadzi były gracz tego klubu.
 
Tadeusz Krawiec wraca na Świętokrzyską 11 i ponownie obejmie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 45-letni szkoleniowiec ostanio pracował na Mazowszu, a konkretnie był trenerem Powiślanki Lipsko, która aktualnie jest liderem Tymex Ligi Okręgowej. Na tym stanowisku zastąpił Marcina Sasala, który do klubu trafił w zimie.
 
Nowy opiekun pomarańczowo-czarnych to były piłkarz ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego, z którą występował w piłkarskiej elicie. 45-latek jako piłkarz występował na pozycji pomocnika, przywdziewając także barwy Czarnych Lipa, LZS-u Wola Rzeczycka, Orląt Dęblin, RKS-u Radomsko, Tłoków Gorzyce, Wisły Annopol, Alitu OżarówStali Stalowa Wola oraz Wisły Sandomierz.
 
Trener Krawiec karierę szkoleniową zaczynał w Annopolu, a następnie pracował przy Koseły 3a. Z Wisłą wygrał Puchar Polski w województwie świętokrzyskim oraz zagrał w barażach o awans do 2 ligi. Kolejnym krokiem były przenosiny na Świętokrzyską, gdzie jest doskonale znany. Ponadto oprócz pracy z piłkarzami KSZO, 45-latek miał okazję prowadzić także Stal Rzeszów, Rozwój Katowice oraz Alit Ożarów
 

Tadeusz Krawiec został nowym szkoleniowcem trzecioligowych piłkarzy KSZO! Witamy ponownie na pokładzie i życzymy samych sukcesów z drużyną i podniesienia jej jakości.

Opublikowany przez KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Czwartek, 10 września 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

obserwer 2020-09-10 14:09:46 7 5

Widzę, że KSZO czyni przygotowania do gry w 4 lidze.

obserwer 2020-09-10 14:09:46 7 5

Widzę, że KSZO czyni przygotowania do gry w 4 lidze.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij