https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-10 14:18:00

Grzegorz Kosok odchodzi z Asseco Resovii!

Grzegorz Kosok żegna się z Asseco Resovią. (fot. Asseco Resovia)
Grzegorz Kosok żegna się z Asseco Resovią. (fot. Asseco Resovia)
Grzegorz Kosok nie będzie w nadchodzącym sezonie grał w Asseco Resovii. Jego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.
 
Grzegorz Kosok nie będzie w sezonie 2020/21 grał w Asseco Resovii. 34-latek za porozumieniem stron rozwiązał umowę z klubem z Podkarpacia.
 
- Zarząd Asseco Resovii Rzeszów oraz Grzegorz Kosok postanowili za porozumieniem stron rozwiązać umowę, która wiązała Grzegorza z klubem na najbliższy sezon. Grzegorzowi dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach - czytamy na oficjalnej stronie "Pasiaków".
 
Przed sezonem 2020/21 w klubie z Rzeszowa doszło do prawdziwej rewolucji kadrowej. Do drużyny dołączyli Fabian Drzyzga, Klemen Cebulj, Robert Taht, Piotr Hain, Marcin Potera, Karol Butryn, Damian Domagała oraz z wypożyczenia powrócił Nicolas Szerszeń. Ekipą tą dowodził będzie nowy szkoleniowiec, czyli Alberto Guiliani.
 
Natomiast szeregi Asseco Resovii opuścili trener Emanuele Zanini, Bartłomiej Lemański, Kawika Shoji, Luke Perry, Damian Schulz, Zbigniew Bartman, Nicholas Hoag, Nicolas Marechal, Marcin KomendaTomas Rousseaux, Tomasz Kalembka. Natomiast karierę zakończył Oleg Achrem, ale będzie teraz pełnił funkcję asystenta Guilianiego. Do tego grona dołączył dziś również Kosok.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Rychu 2020-09-10 16:11:09 4 0

Po co w ogóle było go ściągać do Rzeszowa?

Rzeszów 2020-09-10 17:16:16 3 3

Zbieranina jak po wykopkach sztuczny twór ta resovia.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij