https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-10 21:56:00

Polska Liga Hokeja na żywo: Ciarko STS Sanok - GKS Tychy [TRANSMISJA WIDEO]

Zapraszamy na transmisję na żywo z meczu 1. kolejki Polskiej Ligi Hokeja pomiędzy STS Ciarko Sanok a GKS-em Tychy! Początek meczu w piątek o godzinie 18!
 
Już w piątek o godz. 18 hokeiści SMS Ciarko Sanok podejmą na własnym lodowisku ekpę Mistrza Polski - GKS Tychy. Będzie to mecz pierwszej kolejki Polskiej Ligi Hokeja. Sanoczanie wracają do rywalizacji w Polskiej Lidze Hokeja po sześcioletniej przerwie.
 
- Mamy młody zespół, chyba w 90 procentach złożony z wychowanków, co jest ewenementem w każdej lidze. Trzeba okrzepnąć, pokazać się z jak najlepszej strony. Na pewno przyjdą trudne momenty i dlatego proszę o wsparcie. Za trzy lata chcemy walczyć o medale - mówi prezes Michał Radwański, były hokesta.
 
Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na platformie polskihokej.tv w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 16 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.

Polska Liga Hokeja: STS Ciarko Sanok - GKS Tychy [TRANSMISJA NA ŻYWO]:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij