2020-09-10 07:09:18

Stal II Mielec - Start Pruchnik. Gospodarze wygrali trzeci raz z rzędu!

Kibice zobaczyli bramki dopiero w drugiej połowie, a ta należała do Stali II Mielec. Do siatki Startu Pruchnik trafili Wojciech Lisowski i Bartosz Bajorek.

W pierwszej części meczu  bramek nie zobaczyliśmy. Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, który w 50 minucie objęli prowadzenie po strzale Lisowskiego. Start Pruchnik próbował zaatakować bramkę mielczan jednak brakowało mu skuteczności. Rezerwy Stali Mielec wykorzystały otwartą grę gości i w 67 minucie na listę strzelców wpisał się Bajorek. Wynik do końca meczu już nie uległ zmianie i to Stal II Mielec wygrała ze Startem Pruchnik 2:0.

Stal II Mielec - Start Pruchnik 2:0 (0:0)

1:0 Lisowski (50), 2:0 Bajorek (67)

Stal II:Primel - Błyszko (46 Wyparło), Sadłocha (46 Guca), Pyryt, Maj (82 Buczek), Bakowski (82 Ofiara), Stasik (46 Strycharz), Lisowski, Chmielowiec, Bielak ż, Bajorek. Trener: Maciej Serafiński.

Start: Czerwiński - Rabczak (70 Tuleja), Gemra, Bieniasz (Pilch), Bochnak (82 Kochanowicz), Czerniecki (46 Jarosz), Drzymała (46 Benc), Kubas (60 Pich), K. Mikłasz, Parawa, Znamieńczyków. Trener: Maciej Mikłasz.