https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-26 19:08:00

Piast Tuczempy wygrał i jest nadal na czele! Nie dali szans Resovii II

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Piast Tuczempy nie dał szans rezerwom Resovii Rzeszów i pewnie zwyciężył 3:1. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Jakub Kloc, a jedno trafienie dołożył Kacper Kogut.
 
Ekipa Piasta Tuczempy nie zwalnia tempa i odprawia z kwitkiem kolejnego rywala. Tym razem wybór padł na Resovię II Rzeszów, która ten sezon ma dotychczas ciężki. Wynik spotkania otworzył już w 15. minucie Jakub Kloc, pewnie wykorzystując rzut karny. 
 
W drugiej połowie na boisku przeważali nadal gospodarze i w 52. minucie na 2:0 po podaniu Kloca podwyższył Kacper Kogut. Nadzieję w szeregi Resovii wlał Mateusz Kantor, który wykorzystał jedenastkę i pozwolił swojej drużynie złapać kontakt z przeciwnikiem.
 
Plany o remisie szybko spełzły na niczym, bo na nieco ponad dziesięć minut przed końcem wynik meczu ustalił Jakub Kloc, po podaniu Damiana Barszczaka, byłego zawodnika Resovii Rzeszów. Tym samym Piast Tuczempy wciąż prowadzi w tabeli IV ligi.
 
 
1-0 Jakub Kloc (15)
2-0 Kacper Kogut (52)
2-1 Mateusz Kantor (62)
3-1 Jakub Kloc (79)

Wyniki meczów 8. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij