2020-08-26 19:08:14

Bramka Pawła Setlaka dała zwycięstwo Czarnym Jasło nad Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska

Czarni Jasło pokonali 1:0 Partyzanta Targowiska w meczu 8.kolejki IV ligi podkarpackiej. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Paweł Setlak.

Ciężko było wskazać jednoznacznego faworyta przed spotkaniem Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska z Czarnymi Jasło, bowiem obie ekipy grają nierówno w tym sezonie. Pierwsza połowa nie dostarczyła widzom zgromadzonym na stadionie w Targowiskach bramek i do przerwy było 0:0.

Po zmianie stron gra się nieco bardziej otworzyła i swoją szansę wykorzystali Czarni Jasło, którzy w 63. minucie objęli prowadzenie po strzale Pawla Setlaka. Skromną zaliczkę udało się przyjezdnym utrzymać i po końcowym gwizdku arbitra mogli cieszyć się ze zwycięstwa na środku boiska.

1-0 Paweł Setlak (63)