https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-26 18:08:36

Głogovia Głogów Małopolski wygrała po wyrównanym meczu z JKS-em Jarosław

fot. Głogovia Głogów Małopolski
fot. Głogovia Głogów Małopolski
Pięć bramek oglądali kibice zgromadzeni na stadionie w Głogowie Małopolskim. Ku ich zadowoleniu piłkarze Głogovii wygrali starcie z JKS-em Jarosław i dopisali cenne trzy punkty do ligowej tabeli. Decydujące trafienie zaliczył Krzysztof Szymański.
 
Strzelanie rozpoczął już w 2. minucie spotkania Adrian Chamera, który pokonał golkipera JKS-u Jarosław. Gospodarze poczuli krew i poszli po drugie trafienie, którego auterem był Jakub Kądziołka. Gdy wydawało się, że mecz Głogovia Głogów Małopolski ma pod kontrolą, to wtedy obudzili się przeciwnicy.
 
W 35. minucie strzał Bartłomieja Raby odbił się od jednego z zawodników gospodarzy i zaskoczył bramkarza. Tym samym JKS złapał kontakt z przeciwnikiem i poszedł za ciosem. Jeszcze przed przerwą wyrównał Kacper Rączka, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Do szatni obie drużyny schodził przy wyniku remisowym.
 
W drugiej połowie na placu gry nie brakowało walki, ale skuteczniejsi okazali się piłkarze Adama Wałczyka, którzy objęli prowadzenie po uderzeniu Krzysztofa Szymańskiego w 64. minucie. Tym samym dreszczowiec w Głogowie Małopolskim zakończył się happy-endem dla gospodarzy.
 
 
1-0 Adrian Chamera (2)
2-0 Jakub Kądziołka (26)
2-1 Bartłomieja Raba (34)
2-2 Kacper Rączka (40)
3-2 Krzysztof Szymański (64)

Wyniki meczów 8. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij