https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-22 18:24:44

Watkem nadal będzie sponsorem Korony Rzeszów

fot. Watkem Korona Rzeszów
fot. Watkem Korona Rzeszów
Czwartoligowiec ma dziś powody do radości. Ekipa z Załęża za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że ważny partner nadal będzie ją wspierał.
 
WATKEM Korona Rzeszów za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że firma WATKEM nadal będzie ją wspierać. Przedsiębiorstwo wciąż będzie sponsorem tytularnym czwartoligowca, z którym jest odkąd drużyna awansowała do tejże klasy rozgrywkowej. Umowę podpisano na rok.
 
Jak czytamy w komunikacie wydanym przez klub, WATKEM to wiodący sprzedawca paliw płynnych i gazowych w województwie podkarpackim. Dzięki wsparciu tejże firmy, ekipa z Załęża jest jedną z czołowych drużyn w 4 lidze podkarpckiej. Zespół w sezonie 2020/21 ma bardzo ambitne cele i chce powalczyć o jak najwyższe lokaty w tabeli.
 

Firma "WATKEM" zostaje z Koroną na kolejny rok! Watkem to wiodący sprzedawca paliw płynnych i gazowych w województwie podkarpackim. WATKEM napędza podkarpacie!

Opublikowany przez Korona Rzeszów Sobota, 22 sierpnia 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij