https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-21 22:59:00

Mecz pomiędzy Wisłą Sandomierz a Podhalem Nowy Targ przełożony

Wisła Sandomierz nie zagra w ten weekend. Mieli zmierzyć się z Podhalem Nowy Targ. (fot. Radosław Kuśmierz)
Wisła Sandomierz nie zagra w ten weekend. Mieli zmierzyć się z Podhalem Nowy Targ. (fot. Radosław Kuśmierz)
Kolejny mecz piątej kolejki 3 ligi gr. IV został przełożony. Nie odbędzie się spotkanie pomiędzy Wisłą Sandomierz a Podhalem Nowy Targ z powodu wykrycia wirusa SARS-CoV-2 u piłkarzy z Nowego Targu.
 
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę mecz pomiędzy Wisłą Sandomierz a Podhalem Nowy Targ z powodu wykrycia wirusa SARS-CoV-2 u piłkarzy z Nowego Targu. Jest to już drugie spotkanie piątej kolejki odwołane z powodu koronawirusa. Wcześniej przełożono mecz Cracovii II z Jutrzenką Giebułtów. Pozostałe mecz odbędą się zgodnie z planem.
 
- Jeszcze dziś rano piłkarze pierwszego zespołu byli gotowi na jutrzejszą podróż do Sandomierza na spotkanie z Wisłą. Wczoraj u jednego z naszych zawodników zaczęły pojawiać się jednak niepokojące objawy, tj. utrata węchu oraz smaku. Wcześniej, wyniki jego testów przeprowadzanych przed pierwszym terminem meczu z Pogonią Szczecin dały wynik negatywny. Mając jednak na uwadze bezpieczeństwo swoich najbliższych, swoje oraz drużyny, dzisiaj nasz zawodnik wykonał nowe testy na obecność wirusa Wirus SARS-CoV-2. Niestety dały one wynik pozytywny. W związku z tym zarówno sam zawodnik, jak i cała pierwsza drużyna wraz ze sztabem od dziś zostali skierowani na izolację domową, przez co naturalnie jutrzejsze spotkanie nie może się odbyć. Teraz musimy poczekać na badanie wymazowe całej drużyny oraz decyzję Sanepidu, po czym będą podejmowane kolejne decyzje - czytamy na oficjalnej stronie nowotarskiego klubu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kbic 2020-08-22 08:59:51 2 1

W 3 lidze bedzie jedna runda meczow rozlorzona
jesien skonczona na wiosne

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij