2020-08-15 19:17:14

Remis Sokoła Nisko z Piastem Tuczempy

Beniaminek z Niska wciąż czeka na pierwszy komplet punktów w 4 lidze. Dziś niżanie ugrali oczko z ekipą pomarańczowo-czarnych.

Kibice zgromadzeni na meczu Sokoła Nisko z Piastem Tuczempy liczyli że to właśnie dziś beniaminek zdobędzie pierwszy komplet oczek. Zadanie jednak nie było łatwe, bowiem na Kościuszki 20 przyjechał lider rozgrywek, który z chęcią pozostałby na szczycie. Spotkanie zapowiadało się więc bardzo ciekawie.

Piastunki od pierwszych minut ruszyły do ataku z chęcią objęcia prowadzenia. Niżanie jednak skutecznie odpierali ich ataki. Zespół dowodzony przez Marka Strawę nie dawał za wygraną i w końcu w 25. minucie dopią swego, a na listę strzelców wpisał Damian Barszczak.

To widocznie podrażniło beniaminka, który błyskawicznie ruszył do odrabiania strat. Podopieczni Rafała Leśniowskiego napierali i szukali wyrównującego trafienia. To znaleźli rzutem na taśmę przed przerwą, a strzelcem gola na 1-1 był Wojciech Tyczyński.

Po zmianie stron obie ekipy próbowały przechylić szalę na swoją korzyść. Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje, ale nie znajdywały one drogi do bramki. Ostatecznie więcej goli już nie padło i po końcowym gwizdku, Sokół oraz Piast dopisały po oczku do dorobku punktowego.

0-1 Damian Barszczak (25)
1-1 Wojciech Tyczyński (44)