2020-08-16 11:27:00

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska ograł Błękitnych Ropczyce

Na zdjęciu piłkarze Partyzanta Targowiska (fot. archiwum)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska początek sezonu może zaliczyć do całkiem udanych. Podopieczni Łukasza Śliwińskiego odnotowali kolejne zwycięstwo, tym razem pokonali 1-0 Błękitnych Ropczyce.

Kibice zgromadzeni na meczu Partyzanta Targowiska z Błękitnymi Ropczce w pierwszej połowie nie oglądali bramek. Walka głównie toczyła się w środku boiska. Akcje bramkowe miały obydwa zespoły, lecz dobre interwencje bramkarzy spowodowały, że do przerwy był remis.

Piętnaście minut po zmianie stron jedyną bramkę w tym meczu zdobył, niezawodny zawodnik ekipy gospodarzy Valerii Nikitchuk. Napastnik Partyzanta dobił strzał Mikołaja Szczurka obroniony przez Dariusza Kosibę.

W końcówce spotkania na podwyższenie wyniku idealną okazję miał Jakub Musiał, lecz zamiast strzału wybrał podanie do Nikitchuka co wyczuła obrona gości i piłka została wybita.

1-0 Valerii Nikitchuk (60)