2020-08-15 20:08:31

Gol z połowy boiska Jakubowskiego zdecydował. Ekoball Stal Sanok pokonała Polonię Przemyśl

Ekoball Stal Sanok pokonała Polonię Przemyśl po bramce w końcówce pierwszej połowy Kamila Jakubowskiego. Było to drugie zwycięstwo w tym sezonie piłkarzy Stali.

Po porażce w ostatniej kolejce z Legionem Pilzno, piłkarze Ekoball Stali Sanok wygrali 1:0 z Polonią Przemyśl. Zadecydowała bramka w 45. minucie Kamila Jakubowskiego, która była pięknej urody.

Mecz miał dużo dramaturgii, bo w 64. minucie golkiper gospodarzy obronił rzut karny i tym samym uratował cenne zwycięstwo dla swojej drużyny. Polonia miała jeszcze szanse doprowadzić do remisu, ale zabrakło im skuteczności. Tym samym to sanoczanie po końcowym gwizdku arbitra mogli cieszyć się na środku boiska z wygranej.

Trzy punkty pozwoliły im awansować w tabeli na 11. miejsce. Przypomnijmy, że w tym sezonie każdy punkt może być na wagę złota

1-0 Kamil Jakubowski 45'