2020-08-15 19:08:13

Wisłok Wiśniowa rozbił Resovię II Rzeszów

Wisłok Wiśniowa nie pozostawił złudzeń i pewnie pokonał Resovię II Rzeszów. Po porażce w ostatnim meczu z Piastem Tuczempy piłkarze Krzysztofa Koraba wyciągnęli wnioski i dziś pokazali się z dobrej strony.

Wynik spotkania już w 8. minucie otworzył Adrian Nowak, pokonując golkipera Resovii II Rzeszów. Wisłok Wiśniowa atakował i przyniosło to efekty w postaci trafienia na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Mariusz Wiktor. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

Po zmianie stron wciąż przeważali gospodarze, którzy kilka minut po wznowieniu gry podwyższyli wynik na 3:0 za sprawą strzelca poprzedniej bramki. Goście odpowiedzili trafieniem w 78. minucie, ale nie na wiele się to zdało, bo Wisłok dołożył czwarte trafienie i zamknął tym samym to spotkanie.

1-0 Adrian Nowak 8'
2-0 Mariusz Wiktor 42'
3-0 Mariusz Wiktor 50'