http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-07-19 11:21:54

Sparing: Hutnik Kraków - Rekord Bielsko-Biała 4-4

fot. Hutnik Kraków
fot. Hutnik Kraków
Drugi z beniaminków 2 ligi także ciężko trenuje przed nowym sezonem. Wczoraj ekipa z Suchych Stawów rozegrała sparing z ekipą grającą szczebel niżej.
 
Hutnik Kraków rozegrał wczoraj sparing z Rekordem Bielsko-Biała, który na codzień występuje w 3 lidze gr III. W meczu padło aż 8 goli, a wynik otworzył w 3. minucie Adrian Wójcik. 120 sekund później było już 2-0, a piłkę do własnej siatki skierował Mateusz Gaudyn.
 
Podopieczni Leszka Janiczaka nie zatrzymywali się i po chwili strzelili trzeciego gola, a jego autorem był Jakub Czarniecki. Ten kto pojawił się na meczu, nie mógł narzekać na nudę. Goście zaczęli odrabiać straty i w 36. minucie było już 3-1, a z gola cieszył się Konrad Kareta.
 
Bielszczanie dostali wiatru w żagle i sześć minut później złapali kontakt za sprawą Bartosza Guzdka. Rekord tuż po zmianie stron, doprowadził do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Nikolas Wróblewski. Nudy nie było, a w powietrzu wisiały kolejne gole. 
 
Zespół dowodzony przez Dariusza Mrózka nie zamierzał się zatrzymywać i w 59. minucie wyszedł na prowadzenie, po bramce Szymona Szymańskiego. Hutnik nie chciał być dłużny i ruszył do odrabiania strat. To mu się udało, a wynik spotkania, samobójczym trafieniem ustalił Dariusz Rucki.
 
Hutnik Kraków - Rekord Bielsko Biała 4-4 (3-2)
 
1-0 Adrian Wójcik (3)
2-0 Mateusz Gaudyn (5-samobójcza)
3-0 Jakub Czarniecki (13)
3-1 Konrad Kareta (36)
3-2 Bartosz Guzdek (42)
3-3 Nikolas Wróblewski (48)
3-4 Szymon Szymański (59)
4-4 Dariusz Rucki (77-samobójcza)
 
Hutnik Kraków: Adam Dul - Dawid Źródlewski, Łukasz Kędziora, Mateusz Zając, Jakub Czarniecki, Kamil Sobala, Miłosz Drąg, Patryk Kieliś, Filip Handzlik, Przemysław Antoniak, Adrian Wójcik oraz Kacper Szewczyk, Norbert Uchacz, Szymon Jagieła, Tomasz Jaklik, Bartosz Tetych, Patryk Matysek, Mateusz Reczulski, Krzysztof Świątek, Kamil Poźniak, Abdallah Hafez, Michał Kitliński
 
Rekord Bielsko-Biała: Bartosz Kucharski - Mateusz Gaudyn, Piotr Wyroba, Konrad Kareta, zawodnik testowany, Marek Sobik, Szymon Szymański, Marcin Czaicki, Seweryn Caputa, Nikolas Wróblewski, Bartosz Guzdek oraz Jakub Szumera, Dariusz Rucki, Mateusz Gleń, Kamil Żołna, Mateusz Madzia, Mateusz Waliczek, Szczepan Mucha, Szymon Wróblewski, Marcin Wróbel, Jan Ciućka, Filip Gawlak

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij