https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-19 10:52:10

Sparing: Motor Lublin - Ruch Chorzów 3-1

fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin
fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin
Beniaminek 2 ligi wczoraj w Woli Chorzelowskiej rozegrał grę kontrolną. Rywalem ekipy z Lublina był 14-krotny Mistrz Polski, który aktualnie występuje w 3 lidze.
 
Motor Lublin rozegrał wczoraj mecz towarzyski z Ruchem Chorzów w ramach przygotowań do rozgrywek 2 ligi. Spotkanie zakończyło się wygraną beniaminka, choć do przerwy to Niebiescy prowadzili 0-1. Mirosław Hajdo przyglądał się jednemu nowemu zawodnikowi.
 
Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla chorzowian, którzy już w 16. minucie objęli prowadzenie, a do siatki trafił Mariusz Idzik. Ekipa z Lubelszczyzny chciała jak najszybciej odrobić straty, jednak ekipa Łukasza Berety skutecznie się broniła. Wychodziło jej to tak dobrze, że do przerwy wynik nie uległ zmianie.
 
Żółto-biało-niebiescy po zmianie stron ruszyli do ataku i w końcu dopięli swego w 60. minucie, a do wyrównania doprowadził Marcin Michota. To dodało skrzydeł Motorowi, który 120 sekund później prowadził 2-1 po bramce Tomasza Swędrowskiego. W meczu padł jeszcze jeden gol, a jego autorem był Dominik Kunca.
 
Motor Lublin - Ruch Chorzów 3-1 (0-1)
 
0-1 Mariusz Idzik (16)
1-1 Marcin Michota (60)
2-1 Tomasz Swędrowski (62)
3-1 Dominik Kunca (87)
 
Motor Lublin: Seweryn Kiełpin - Marcin Michota, Dariusz Łukasik, Rafał Grodzicki, Sławomir Duda, Piotr Ceglarz, Krzysztof Ropski, Michał Król, Filip Wójcik, Tomasz Swędrowski, zawodnik testowany oraz Sebastian Madejski, Adam Nowak, Maksymilian Cichocki, Kamil Kumoch, Arkadiusz Bednarczyk, Jakub Knap, Dominik Kunca, Piotr Darmochwał, Leszek Jagodziński
 
Ruch Chorzów: Kamil Lech (63. Tomasz Nowak) - Piotr Kwaśniewski (73. Jakub Słota), Kacper Kawula (46. Konrad Kasolik), Bartłomiej Kulejewski (73. Kacper Kawula, 90. Bartłomiej Kulejawski), Kacper Będzieszak (46. Kamil Swikszcz), Mateusz Winciersz (73. Kacper Będzieszak), Mateusz Duchowski (45. Daniel Paszek), Michał Mokrzycki (46. Mateusz Duchowski, 84. Mateusz Winciersz), Tomasz Foszmańczyk (73. Tomasz Neugebauer), Łukasz Janoszka (73. Jakub Siwek), Mariusz Idzik (73. Jakub Rudek)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij