2020-07-11 18:07:03

Sparing: Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:2 [WYPOWIEDZI TRENERÓW]

Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:2 (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:2 (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Po sobotnim sparingu Siarki Tarnobrzeg z Hutnikiem Kraków poprosiliśmy o komentarz szkoleniowców obydwu zespołów. Zobaczcie, co trenerzy powiedzieli o meczu i zawodnikach testowanych.
 
Trener podkarpackiej drużyny uważa, że jego zespół idzie do przodu, szkoleniowiec prawdopodobnie zrezygnuje z testowanego Damiana Niedojada.
 
-Testowaliśmy dziś bramkarza, akurat przepuścił trzy bramki. Szkoda, że przegraliśmy ale zagrała spora grupa młodych zawodników. Z tego należy się cieszyć. Mimo dobrej gry, były także błędy ale uważam, że cały czas idziemy do przodu. Damian Niedojad w dzisiejszym meczu już nie wystąpił i prawdopodobnie mu podziękujemy. Nie ma chęci porozumienia się ze strony tego zawodnika i raczej go nie będzie w naszym zespole. Dwóch snajperów już mamy tj. Arkadiusza Gajewskiego i Pawła Mroza. Szukamy jeszcze nowych zawodników, którzy niebawem się u nas pojawią – powiedział nam  Grzegorz Opaliński, trener Siarki Tarnobrzeg.
 
Natomiast trener świeżo upieczonego beniaminka drugiej ligi podkreśla dobrą postawę Siarki i mówi o szansie sprawdzenia swoich zawodników.
 
-To był bardzo pozytywny sparing, padły ładne bramki. Wyszło wręcz ligowo, to bardzo dobrze, że Siarka tak zdecydowanie podeszła do tego meczu. Miałem sporo testowanych zawodników dzisiaj stąd rozegraliśmy trzy tercje. Część piłkarzy z nami zostaje, a innym się jeszcze przyglądamy. Będziemy sprawdzać możliwości pozyskania zawodników. Szukamy zawodników na pozycję pomocna oraz środkowego obrońcy. Od poniedziałku będziemy już trenować dwa razy dziennie, a w środę jedziemy na sparing z Polonią Bytom. W sobotę natomiast rozegramy kolejny mecz z Rekordem Bielsko-Biała - usłyszeliśmy od Leszka Janiczaka, szkoleniowca Hutnika Kraków.
 
Rozmawiał: Marek Jedynak
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

KIBIC 2020-07-11 23:29:30 2 1

Ten Opaliński to następny bajkopisarz. Mróz i Gajewski snajperzy?. Szczerze to ten gość tylko głupoty opowiada a gara co tydzień jest gorsza. Niedojad grał by w Siarce ale nie za frytki. Szkoda tego zespołu. Prezes wszyscy wiedzą jaki jest a do tego dobrał sobie trenerską łamagę. Mam wrażenie że ten gość może spowodować spadek Siarki o szczebel niżej. Od gadania po każdym meczu głupot gra nie będzie lepsza.

fakt 2020-07-12 19:52:11 0 2

https://www.facebook.com/stalpsa/videos/281767259703382/

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij