2020-07-11 18:22:58

Znamy pełny terminarz 3 ligi grupy IV

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej opublikował pełny terminarz 3 ligi gr. IV. Zmagania rozpoczną się 1 sierpnia. Natomiast runda jesienna zakończy się w weekend 15 listopada. 

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Lewart Lubartów - Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm
KS Wiązownica - Hetman Zamość
Stal Kraśnik - Korona II Kielce
ŁKS Łagów - Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy - Wólczanka Wólka Pełkińska
Texom Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów/Cracovia II - Avia Świdnik

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Unia Tarnów/Cracovia II
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Texom Sokół Sieniawa
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy
Korona II Kielce - ŁKS Łagów
Hetman Zamość - Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm - KS Wiązownica
Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz
Lewart Lubartów - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 3 - 12 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz - Lewart Lubartów
KS Wiązownica - Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm
ŁKS Łagów - Hetman Zamość
Wisła Puławy - Korona II Kielce
Texom Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów/Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów/Cracovia II
Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski
Korona II Kielce - Texom Sokół Sieniawa
Hetman Zamość - Wisła Puławy
Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik
Lewart Lubartów - KS Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ
KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg
Stal Kraśnik - Lewart Lubartów
ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica
Wisła Puławy - Chełmianka Chełm
Texom Sokół Sieniawa - Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski - Korona II Kielce
Unia Tarnów/Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 6 - 26 sierpnia

Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska
Jutrzenka Giebułtów - Avia Świdnik
Korona II Kielce - Unia Tarnów/Cracovia II
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Texom Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica - Wisła Puławy
Lewart Lubartów - ŁKS Łagów
Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz - KS Wiązownica

Kolejka 7 - 29-30 sierpnia

KS Wiązownica - Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy - Lewart Lubartów
Texom Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Unia Tarnów/Cracovia II - Hetman Zamość
Avia Świdnik - Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska - Jutrzenka Giebułtów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 8 - 5-6 września

Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska
Hetman Zamość - Avia Świdnik
Chełmianka Chełm - Unia Tarnów/Cracovia II
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów - Texom Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów
KS Wiązownica - Stal Kraśnik

Kolejka 9 - 12-13 września

Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ
ŁKS Łagów - KS Wiązownica
Wisła Puławy - Wisła Sandomierz
Texom Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski - Lewart Lubartów
Unia Tarnów/Cracovia II - Wisłoka Dębica
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska - Hetman Zamość
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona II Kielce
Wólczanka Wólka Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 10 - 19-20 września

Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów
Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik
Lewart Lubartów - Unia Tarnów/Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz - Texom Sokół Sieniawa
KS Wiązownica - Wisła Puławy
Stal Kraśnik - ŁKS Łagów

Kolejka 11 - 26-27 września

ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy - Stal Kraśnik
Texom Sokół Sieniawa - KS Wiązownica
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
Unia Tarnów/Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik - Lewart Lubartów
Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska - Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce

Kolejka 12 - 3-4 października

Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce
Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów/Cracovia II
KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik - Texom Sokół Sieniawa
ŁKS Łagów - Wisła Puławy

Kolejka 13 - 10-11 października

Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ
Texom Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik
Unia Tarnów/Cracovia II - KS Wiązownica
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm
Korona II Kielce - Hetman Zamość

Kolejka 14 - 17-18 października

Podhale Nowy Targ - Hetman Zamość
Chełmianka Chełm - Korona II Kielce
Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów
Lewart Lubartów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska
KS Wiązownica - Avia Świdnik
Stal Kraśnik - Unia Tarnów/Cracovia II
ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy - Texom Sokół Sieniawa

Kolejka 15 - 24-25 października

Texom Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy
Unia Tarnów/Cracovia II - ŁKS Łagów
Avia Świdnik - Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów - Lewart Lubartów
Korona II Kielce - Wisłoka Dębica
Hetman Zamość - Chełmianka Chełm

Kolejka 16 - 31 października

Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica - Hetman Zamość
Lewart Lubartów - Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów
Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łagów - Avia Świdnik
Wisła Puławy - Unia Tarnów/Cracovia II
Texom Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 17 - 7-8 listopada

Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów/Cracovia II - Texom Sokół Sieniawa
Avia Świdnik - Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska - KS Wiązownica
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Sandomierz
Korona II Kielce - Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość - Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica

Kolejka 18 - 11 listopada

Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica
Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce
KS Wiązownica - Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Łagów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska
Texom Sokół Sieniawa - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów/Cracovia II

Kolejka 19 - 14-15 listopada

Unia Tarnów/Cracovia II - Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Texom Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów
Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik
Korona II Kielce - KS Wiązownica
Hetman Zamość - Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica - Lewart Lubartów


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

O. I 2020-07-12 07:58:25 12 0

Jeszcze się pogmatwa jak jaka Sieniawa czy Zamość się wycofają, czego nikomu nie życzę.

O. I 2020-07-12 07:58:25 12 0

Jeszcze się pogmatwa jak jaka Sieniawa czy Zamość się wycofają, czego nikomu nie życzę.

Spejson 2020-07-12 08:22:33 8 2

Rozumiem, że w Świętokrzyskiem z góry założyli, że żadna drużyna z II ligi nie spadnie?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij