https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-11 17:09:11

Sparing: Texom Sokół Sieniawa - Wisłok Wiśniowa 6-2

Sokół Sieniawa w biało-niebieskich strojach (fot. archiwum)
Sokół Sieniawa w biało-niebieskich strojach (fot. archiwum)
Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali 6-2 w meczu sparingowym z Wisłokiem Wiśniowa.
 
Borykający się ze sporymi problemami kadrowymi zespół Sokoła Sieniawa pewnie poradził sobie w sparingu z występującym o szczebel niżej Wisłokiem Wiśniowa.
 
W drużynie prowadzonej przez Ryszarda Kuźmę było sporo nowych twarzy - graczy testowanych.
 
- Na razie nie chciałbym zdradzać ich personaliów - powiedział nam szkoleniowiec Sokoła Sieniawa, który przed nadchodzącym sezonem będzie musiał wprowadzić sporo zmian w składzie.
 
- Sporo graczy niestety odeszło. Myślę, że po części wpłynęła na to dość długa przerwa i sprawy organizacyjne, zawodnicy podjęli takie, a nie inne decyzje i na to niestety wpływu nie mamy - powiedział Ryszard Kuźma.
 
- Ja zdecydowałem się zostać i być fair wobec tych piłkarzy, którzy chcą nadal grać w Sokole Sieniawa i pracować na treningach.
 
Gole dla Sokoła w sparingu z Wisłokiem Wiśniowa zdobywali Łukasz Mazurek (dwa), Jarosław Lis, Dawid Burka, Paweł Hass i Kacper Drelich.
 
Przed trzecioligowym Sokołem Sieniawa niełatwy sezon. Cele postawione przed drużyną będą zapewnie diametralnie inne, bo sporo ważnych piłkarzy niestety pożegna się z klubem.
 
- Celem będzie przede wszystkim to żeby drużyna dobrze grała i prezentowała się jak najlepiejWiele osób się zastanawia jak tak naprawdę będzie te trzecia liga wyglądała, więc pewnie więcej będziemy wiedzieć po pierwszej rundzie - dodał Ryszard Kuźma.
 
- Na razie walczymy żeby skompletować kadrę. Ciężko pracujemy całą drużynę i mamy nadzieję, że będzie to dobrze wyglądało.
 
Przypomnijmy, że Sokół Sieniawa musiał zrezygnować z rozegrania zaplanowanego na dziś meczu finałowego okręgowego Pucharu Polski OZPN Jarosław z Wólczanką Wólka Pełkińska. Powodem były właśnie braki kadrowe. Spotkanie, za zgodę rywali i Podkarpackiego ZPN, ma zostać rozegrane za tydzień - 19 lipca.

Texom Sokół Sieniawa - Wisłok Wiśniowa 6-2

Bramki: Mazurek 2, Lis, Burka, Hass, Drelich.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Wisniowa 2020-07-11 18:17:13 5 1

dla Wisłoka Nowak i Michał Szymański

Wisniowa 2020-07-11 18:17:13 5 1

dla Wisłoka Nowak i Michał Szymański

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij