2024-06-11 11:48:00

Grzegorz Opaliński opuszcza Koronę Kielce

Grzegorz Opaliński po dwóch latach pożegna się z Koroną Kielce! (fot. archiwum)
Grzegorz Opaliński po dwóch latach pożegna się z Koroną Kielce! (fot. archiwum)
Grzegorz Opaliński nie będzie dłużej asystentem Kamila Kuzery w Koronie Kielce. W ekipie, która w ostatniej kolejce utrzymała się w PKO Ekstraklasie dojdzie do sporych zmian.
Grzegorz Opaliński nie będzie dłużej pracował w Koronie Kielce. 47-latek przez ostatnie dwa lata był asystentem trenera w Koronie. Ponadto ekipę z Kielc opuści też Jacek Kiełb o czym jako pierwsze poinformowało kieleckie Echo Dnia, a nam udało się te informacje potwierdzić. Obu kończą się umowy 30 czerwca.
 
Nowym dyrektorem sportowym Korony ma zostać Paweł Tomczyk, który wcześniej pracował w Motorze Lublin. Na tym stanowisku zastąpi Pawła Golańskiego. Drużynę wciąż będzie prowadził Kamil Kuzera, ale ze zmienionym sztabem. Przygotowania do nowego sezonu kielczanie rozpoczną w sobotę, 15 czerwca.

Opaliński przez ostatnie dwa lata pracował jako asystent w Koronie Kielce

Grzegorz Opaliński do Korony Kielce dołączył przed sezonem 2022/23. Najpierw był trenerem koordynatorem, a później został włączony do sztabu szkoleniowego Leszka Ojrzyńskiego. Przez ostatnie 1,5 roku był asystentem Kamila Kuzery, który zastąpił Ojrzyńskiego.
 
Wcześniej popularny "Opał" prowadził samodzielnie m.in. Watrę Białka Tatrzańska, Koronę Rzeszów oraz Siarkę Tarnobrzeg. Ponadto był asystentem w Podbeskidziu Bielsko-Biała, Górniku Zabrze oraz Arce Gdynia.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij