2024-06-11 12:11:00

Radosław Szczerba nie jest już prezesem Avii Świdnik

Radosław Szczerba był prezesem Avii Świdnik przez ostatnie 7 lat. (fot. Avia Świdnik)
Radosław Szczerba był prezesem Avii Świdnik przez ostatnie 7 lat. (fot. Avia Świdnik)
Spore zmiany po sezonie 2023/24 w Avii Świdnik. Drużynę opuszcza dotychczasowy prezes, Radosław Szczerba. Wcześniej klub poinformował, że z drużyny odchodzi trener, Łukasz Mierzejewski.
 
Zmian w Avii Świdnik ciąg dalszy. Drużynę opuścił Radosław Szczerba, który przez ostatnie siedem lat był prezesem ekipy ze Świdnika. Wcześniej trzecioligowiec poinformował, że po pięciu latach z drużyną pożegna się trener, czyli Łukasz Mierzejewski.
 
- Kiedy w 2018 zdecydowałem się pełnić tę zaszczytną funkcję, zdawałem sobie sprawę, że nie będzie to łatwa droga, ale bez żadnych wątpliwości wybrałbym ją jeszcze raz, ponieważ miałem przyjemność służyć Klubowi, który od dziecka był w moim sercu. To stanowiło dla mnie największy zaszczyt i zawsze będę z tego dumny. Moja misja w Avii Świdnik dobiega końca z dniem 30 czerwca br. Przychodzą czasem w naszym życiu takie momenty, kiedy czujemy, że trzeba zamknąć pewien rozdział i tak właśnie się dzieje w moim przypadku. Każde nowe wyzwanie jest bramą do nowych doświadczeń - mówi Szczerba na łamach oficjalnej strony Avii.

W najbliższych dniach będzie nowy prezes oraz trener w Avii Świdnik

W najbliższych dniach poznamy nazwiska nowego prezesa oraz szkoleniowca. Przed Avią jeszcze ostatni mecz w sezonie 2023/24, czyli finał wojewódzkiego Pucharu Polski. Świdniczanie zmierzą się w środę 12 czerwca ze Startem Krasnystaw. Początek meczu o godz. 17.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

o.O 2024-06-11 17:15:39

W pierwszej chwili pomyślałem że to Władziu Kosiniak-Kamysz poszukał sobie nowego zajęcia

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij