2024-06-11 13:22:18

Betclic będzie sponsorem tytularnym w 1, 2 i 3 lidze

Betclic będzie sponsorem tytularnym w 1,2 i 3 lidze (fot. Daria Misiaszek/ Wisłoka Dębica)
Betclic będzie sponsorem tytularnym w 1,2 i 3 lidze (fot. Daria Misiaszek/ Wisłoka Dębica)
Betclic zostanie sponsorem tytularnym aż sześciu lig. W najbliższych dniach zostanie ogłoszona największa umowa sponsoringowa w historii polskiej piłki. Firma bukmacherska przejmie 1, 2 oraz 3 ligę. 
 
Nadchodzi spektakularny ruch sponsorski. Betclic ma zostać sponsorem tytularnym nie tylko 1 i 2 ligi, ale również wszystkich czterech grup czwartego szczebla rozgrywkowego. Takiego ruchu w polskiej piłce jeszcze nie było. Umowa ma zostać podpisana na cztery lata. 
 
- Najważniejsze informacje to oczywiście te ściśle związane z finansami – jak słyszymy, na każdym ze szczebli kluby mają skorzystać w stosunku do wcześniejszych zasad podziału, najbardziej odczuwalna ta różnica będzie naturalnie na poziomie III ligi, gdzie do tej pory sponsora tytularnego nie było- informuje portal goal.pl. 

Betclic przejmuje sześć lig

Kluby ze wszystkich lig znacząco na tym skorzystają. Najbardziej odczuwalna zmiana będzie oczywiście na poziomie trzeciej ligi, gdzie wcześniej nie było sponsora tytularnego. 
 
Dodatkowa zmiana ma nastąpić również w transmisjach. W aplikacji Betclica będą dostępne wszystkie mecze 1 ligi, a także wybrane spotkania 2 ligi. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Tanda Ganda 2024-06-12 23:56:45

Gdzie najlepiej robic walki?Na nizszym poziomie rozgrywkowym.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij