2024-06-10 21:18:09

Michał Feliks nowym zawodnikiem Wieczystej Kraków

Michał Feliks dołączył do Wieczystej Kraków (fot. Wieczysta Kraków)
Michał Feliks dołączył do Wieczystej Kraków (fot. Wieczysta Kraków)
Michał Feliks został nowym napastnikiem Wieczystej Kraków. 25-latek ostatnie półtora roku spędził na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów. 

Wieczysta Kraków zbroi się przed startem rozgrywek w 2 lidze. Beniaminek pozyskał kolejnego zawodnika z Ekstraklasy. 
 
Do drużyny Sławomira Peszko dołączył Michał Feliks. 25-letni napastnik związał się z krakowskim klubem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok. Nowy nabytek "żółto-czarnych" ma na swoim koncie 33 występy w najwyższej klasie rozgrywkowej. 
 
- Feliks na Chałupnika trafia na zasadzie transferu definitywnego z Radomiaka Radom. Ostatnie półtora sezonu zawodnik spędził na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów. W Radomiu występował jesienią 2022 roku. Wcześniej był zawodnikiem Garbarni Kraków oraz juniorskich zespołów Wisły Kraków, FC Nantes oraz AP 21 Kraków. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Cracovii- czytamy na stronie Wieczystej Kraków. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Wieczysta 2024-06-10 22:56:57

Wieczysta się zbroi czy raczej tnie koszty ? Wielu odprawili z kwitkiem a ten transfer to raczej nie jest nic specjalnego. Raczej każdy się spodziewał alejki gwiazd :) Może celują w utrzymanie z założeniem ewentualnym awansu w barażach ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij