https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-09 11:49:00

Adam Wałczyk: Chcemy wejść do pierwszej ósemki

fot. youtube
fot. youtube
Głogovia Głogów Małopolski przegrała z Siarką Tarnobrzeg 1-3 w sparingu. Zobaczcie co po tym meczu powiedział opiekun Głogovii, Adam Wałczyk.
 
- Jestem zadowolny z gry moich zawodników, pomimo niekorzystnego wyniku. Pokazaliśmy, że drzemie w nich duży potencjał. To był lepszy mecz w naszym wykonaniu od spotkania z Wisłoką Dębica. Zmieniliśmy ustawienie, bo przyjechaliśmy tutaj grać w piłkę. Nie chcieliśmy tutaj "bronić Częstochowy", wiedząc że Siarka jest wyżej notowana - powiedział Adam Wałczyk po meczu z Siarką Tarnobrzeg.
 
- Przytrafiły nam się bardzo dziwne bramki. Głęboko wierzę, że w meczach mistrzowskich nie będziemy tracić takich goli. Należą się słowa podziękowania chlopakom, gratuluję im dobrego meczu. W sobotę gramy kolejny mecz. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie KS Wiązownica - kontynuuje szkoleniowiec Głogovii Głogów Małopolski.
 
- Czekamy na pierwszy mecz w lidze. Powtarzałem to wiele razy, że chcemy wejść do pierwszej ósemki. Natomiast czas, liga i zielone boisko zweryfikują wszystko. Najważniejszy jest dla nas pierwszy mecz z Legionem Pilzno. A co będzie w zimie? W ogóle o tym nie myślimy, ani nie rozmawiamy o tym - zakończył Wałczyk.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij