https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-09 12:52:00

Siarka Tarnobrzeg sprowadziła czterech zawodników

Czterech zawodników dołączy do Siarki Tarnobrzeg. (fot. Marek Jedynak)
Czterech zawodników dołączy do Siarki Tarnobrzeg. (fot. Marek Jedynak)
Do Siarki Tarnobrzeg dołączą Jakub Tabor, Paweł Rogala, Aleksy Krasicki-Mockallo  i Jakub Gessner. Do klubu może dołaczyć jeszcze Damian Niedojad oraz nowy bramkarz.
 
Siarka Tarnobrzeg kompletuje kadrę na sezon 2020/21. W ekipie prowadzonej przez Grzegorza Opalińskiego będą grać Jakub Tabor, Paweł Rogala, Aleksy Krasicki-Mockallo oraz Jakub Gessner. - Jesteśmy na finiszu, jeśli chodzi o rozmowy kontraktowe czy pozyskanie ich z klubów - powiedział prezes Siarki, Dariusz Dziedzic w rozmowie z iTV.
 
Jakub Tabor to środkowy, defensywny pomocnik. W poprzedniem sezonie grał w Wólczance Wólka Pełkińska, a wcześniej reprezentował Jagiellonię Białystok. Pawał Rogala, który jest ofensywnym środkowym pomocnikiem do Siarki dołaczy z Sokoła Sieniawa. Natomiast Jakub Gessner przyjdzie z KS Raszyn. Może on grać na środku lub boku obrony. Z kolei Aleksy Krasicki dołączy do ekipy "Siarkowców" z Legii Warszawa U19.
 
- Są zmiany kadrowe. Dołączyli do nas zawodnicy młodzi, którzy wezmą udział w nowym projekcie Siarki Tarnobrzeg. Ponadto przyglądamy się napastnikowi oraz młodym bramkarzom - kontynuuje sternik "Siarkowców".
 
- Damian Niedojad jest z nami od początku tygodnia. W meczu z Głogovią zdobył dwie bramki oraz w miarę pozytywnie wypadł. Jakie będą decyzje to się okaże w najblizszym czasie. Drużyna w przyszłym sezonie będzie stosunkowo młoda. Do początku ligi chcemy zakończyć budowę kadry - zakończył Dariusz Dziedzic.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij