https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-09 12:19:00

Grzegorz Opaliński: Najważniejsze dla nas jest to, że wygraliśmy

Grzegorz Opaliński cieszył się po zwycięstwie nad Głogovią Głogów Małopolski. (fot. youtube)
Grzegorz Opaliński cieszył się po zwycięstwie nad Głogovią Głogów Małopolski. (fot. youtube)
Siarka Tarnobrzeg w środowym sparingu pokonała Głogovię Głogów Małopolski 3-1. Zobaczcie co powiedział Grzegorz Opaliński po tym meczu.
 
- Mieliśmy grać z Sokołem Sieniawa, ale niestety nam odmówili. Cieszę się, że zgadaliśmy się z trenerem Głogovii i zagraliśmy ten sparing. Uważam, że z każdego meczu trzeba wyciągać wnioski tak samo jak z każdego treningu. Po tym meczu mamy materiał do analizy. Mieliśmy kilka dobrych zachowań, ale też przytrafiały nam się błędy. Najważniejsze dla nas jest to, że wygraliśmy. Jest to bardzo istotne, bo po to się gra mecze, żeby wygrywać - powiedział Grzegorz Opaliński po meczu towarzyskim z Głogovią Głogów Małopolski.
 
- Szukamy jeszcze bramkarza do rywalizacji z Hirkiem Zochem, bo Bartosz Kieliszek nie będzie grał w Siarce. Dlatego w meczu z Głogovią testowaliśmy dwóch młodych bramkarzy. Po za tym szukamy jeszcze napastnika do rywalizacji. Sprawdzaliśmy dzisiaj chłopaka, który zdobył dwie bramki w pierwszej połowie (Damiana Niedojada przyp. red.) i zastanawiamy się czy z nami zostanie czy nie - powiedział szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg.
 
- Są z nami nowi zawodnicy, którzy nie zostali jeszcze zaprezentowani, ale już z nami zostaną. Powoli będziemy domykać kwestie kadrowe. Liga rusza w weekend 1-2 sierpnia, ale jeszcze nie wiemy z kim zagramy na inaugurację - zakończył Opaliński.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij