2020-07-09 11:00:00

Sześciu nowych zawodników dołączyło do Stali Kraśnik!

Podobne tematy 3 liga gr. IV Stal Kraśnik
Stal Kraśnik ma sześciu nowych graczy. (fot. Stal Kraśnik)
Stal Kraśnik ma sześciu nowych graczy. (fot. Stal Kraśnik)
Stal Kraśnik pochwaliła się umowami z sześcioma nowym zawodnikami. Do klubu dołączyli Adam Zawierucha, Bartosz Dyszy, Michał Misiak, Jarosław Kurkiewicz, Krystian Pietrzyk oraz Julien Tadrowski.
 
Nowi zawodnicy dołączyli do trzecioligowej Stali Kraśnik. W ekipie prowadzonej przez Bohdana Bławackiego będą w przyszłym sezonie grali Adam Zawierucha, Bartosz Dyszy, Michał Misiak, Jarosław Kurkiewicz, Krystian Pietrzyk oraz Julien Tadrowski.
 
Bartosz Dyszy to wychowanek MOS-u Będzin. W swojej karierze występował m.in. w juniorach Zagłębia Sosnowiec, SMS Łódź, Wiśle II Kraków, Polonii Bytom, Skrze Częstochowa. 
 
Natomiast Adam Zawierucha występował w Koronie Kielce, Stali Stalowa Wola, Elana Toruń, Orlęta Radzyń Podlaski, Pogoń Staszów, Zdrój Busko Zdrój. Obaj do trzecioligowca przyszli z Lidera Włocławek
 
Michał Misiak wraca do Stali po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją. Jarosław Kurkiewicz był wypożyczony na rundę wiosenną z LKS Gościeradów. Teraz trzecioligowiec pozyskał tego napastnika na zasadzie transferu definitywnego. Ponadto do drużyny seniorów włączony został Krystian Pietrzyk i będzie on najmłodszym zawodnikiem w kadrze.
 
Ponadto do Stali Kraśnik powrócił Julien Tadrowski, który w zimie przeniósł się do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Więcej o tym transferze pisaliśmy TUTAJ. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij